Yeni Haberler

OnePlus

OnePlus 8 Pro ve OnePlus 8 SMS Sorunu ve Çözümü

OnePlus 8 ve OnePlus 8 Pro kullanıcıları son günlerde SMS Gönderim Sorunu ve Gecikmeli SMS Alma Sorunu ile karşı karşıya kalmakta ve ilgili sorun kullanıcıları ciddi anlamda zor duruma düşürmektedir. Sorunun sebebi ve çözümü ise yazımızdadır.

CepSeyir

OnePlus 5 ve OnePlus 5T Karşılaştırması (Teknik, Tasarım, Fiyat)

OnePlus firması tarafından pazara sürülen OnePlus 5 ve OnePlus 5T modellerinin Teknik, Yazılım ve Tasarımsal olarak Karşılaştırmasını yapıyoruz.

CepSeyir

OnePlus 5T Satışa Çıkınca, OnePlus 5 Üretimi Durdurulacak

OnePlus firması tarafından pazara sürülen Yeni Amiral Gemisi OnePlus 5T satışa çıktıktan sonra OnePlus 5 modelinin üretimi durdurulacak.

CepSeyir

OnePlus 5T Kullanıcı Yorumları (Soru – Sorun – Şikâyet)

OnePlus 5T modelinin Kullanıcı Yorumlarını, Soru, Sorun, Şikâyet ve Önerilerini, Cihazın Artı ve Eksi Yönlerini sizler için bir araya getirdik.

CepSeyir

OnePlus 5T Duyuruldu, Teknik Özellikleri ve Fiyatı Belli Oldu

Merakla beklenilen OnePlus 5T modeli nihayet duyuruldu. Teknik Özellikleri, Fiyatı ve Ön İncelemesi ile karşınızdayız.

CepSeyir

OnePlus Cihazlarında Neden Kablosuz Şarj Kullanmadığını Açıkladı

OnePlus firması pazara sürdüğü Amiral Gemisi seviyesindeki cihazların hiçbirinde Kablosuz Şarj Özelliğini kullanmamıştı. Bunun sebebi OnePlus’ın kurucularından olan Pete Lou tarafından açıklandı.

CepSeyir

OnePlus 5 Modeli Soru, Sorun, Şikâyet ve Kullanıcı Yorumları

Amiral Gemisi Katili olarak adlandırılan OnePlus 5 modeli ile alakalı Soru, Sorun, Şikâyet ve Kullanıcı Yorumlarını sizler için bir araya getiriyoruz.

CepSeyir

OnePlus 5 Modelinin Türkiye Satışları Başladı

Çinli üretici OnePlus firması tarafından pazara sürülen Fiyat Performans ürünü OnePlus 5 modeli İthalatçı Garantisi ile Türkiye Pazarında satışa çıktı.