Yeni Haberler

Reeder

Yerli Üretim Akıllı Çocuk Saati ReederKIDdo

Yerli Akıllı Telefon üreticilerinden Reeder markası Türkiye’de üretimi yapılan Akıllı Çocuk Saati ReederKIDdo modelini duyurdu.

Reeder

Askercell Tarifesine Özel 449 TL’ye Reeder F1 Telefon

Reeder firması tarafından Samsun’da üretimi gerçekleştirilen Reeder F1 cep telefonu Turkcell Askercell tarifesine özel olarak 449 TL’den satışa sunulacak.

CepSeyir

Reeder P12s Kullanıcı Yorumları (Soru – Sorun – Şikâyet – Öneri)

Reeder P12s Kullanıcı Yorumlarını bu sayfa üzerinden bir araya getirip modelle alakalı Soru, Sorun, Şikâyet ve Önerileri cevaplandırmaya çalışıyor olacağız.

CepSeyir

Reeder P12 Kullanıcı Yorumları (Soru – Sorun – Şikâyet – Öneri)

Reeder P12 Kullanıcı Yorumlarını bu sayfa üzerinden bir araya getirip modelle alakalı Soru, Sorun, Şikâyet ve Önerileri cevaplandırmaya çalışıyor olacağız.

CepSeyir

Reeder Servis Sürecini Hızlandırmak İçin Ücretli Servis Paketini Duyurdu

Firmaların en fazla sorun yaşadığı Servis Süreci ile alakalı firmalar birbirinden farklı adımlar atabiliyor. Reeder firması da Daha Hızlı Servis Süreci için 59.90 TL’lik ek bir paket duyurdu

CepSeyir

Reeder P12s Modeli Ön Satışa Çıktı, Teknik Özellikleri Belli Oldu

Yerli markalardan birisi olan Reeder firması tarafından pazara sürülecek olan Reeder P12s modelinin Teknik Özellikleri ve Ön Satış Fiyatı belli oldu.

CepSeyir

Reeder Türkiye’nin En Başarılı 88. Bilişim Şirketi Oldu

BTHaber tarafından düzenlenen ve Türkiye’nin Önde Gelen Seçkin 500 Bilişim Şirketinin sıralandığı araştırma sonuçlarına göre Reeder en başarılı 88. Bilişim Şirketi oldu.

CepSeyir

Teknosa Preo P3 Modeli Yakında Satışa Çıkıyor

Pazarda kendi markası ile ciddi bir kullanıcı kitlesine ulaşmayı başaran TeknoSA şimdi de TeknoSA Preo P3 modelini pazara sürmeye hazırlanıyor.

Reeder

Reeder M8 Tablet Teknik Özellikler, Soru, Sorun, Şikayet ve Kullanıcı Yorumları

Yerli firmalardan birisi olan Reeder tarafından satışı yapılan Reeder M8 serisi Tablet PC modelinin Teknik Özelliklerini, Soru, Sorun, Şikayet ve Kullanıcı Yorumlarını sizler için bir araya getiriyoruz.

CepSeyir

Reeder T8 Tablet Teknik Özellikler, Soru, Sorun, Şikayet ve Kullanıcı Yorumları

Reeder firması tarafından ülkemizde satışı yapılan Reeder T8 serisi Tablet PC modelinin Teknik Özelliklerini, Soru, Sorun, Şikayet ve Kullanıcı Yorumlarını sizler için bir araya getiriyoruz.

CepSeyir

Reeder P12 Akıllı Telefon Ailesi Yakında Satışa Çıkıyor

Yerli üreticilerden birisi olan Selekt Bilgisayar tarafından satışına başlanacak olan Reeder P12 Akıllı Telefon modeli yakında satışa çıkıyor. Teknik Özellikleri ve Birkaç Görseli ile sizleri baş başa bırakıyoruz.

Reeder

Reeder Samsun’da Yeni Operasyon Merkezini Açıyor

Akıllı Telefon, Tablet PC ve Notebook alanında son dönemde ismini sıkça duymaya başladığımız Reeder markası Samsun’da açacağı Operasyon Merkezi ile Satış Sonrası Hizmetlerde süreçleri düşürmeyi amaçlıyor.

Manşet

Reeder P11S Modeli Soru, Sorun, Şikâyet ve Kullanıcı Yorumları

Reeder firmasının tarafından ülkemizde satışa sunulan Reeder...

Reeder

Reeder Anneler Gününe Özel Kampanyalarını Duyurdu

Son dönemde Akıllı Telefon, Tablet PC ve 2’si 1 Arada ürünleri ile dikkatleri üzerine çeken Reeder markası Anneler Günü için hazırladığı kampanyalarını duyurdu.

Reeder

Reeder P11S Modelinin Teknik Özellikleri ve Satış Fiyatı Belli Oldu

Reeder firmasının 2016 sonunda Türkiye Pazarında satışına başlayacağı Reeder P11S serisi Akıllı Telefon ailesi ile alakalı ilk bilgiler geldi.

Reeder

Reeder P10SE Soru, Sorun, Şikâyet ve Kullanıcı Yorumları

Reeder markasının pazara sürdüğü son modeli Reeder P10SE modeli ile alakalı aklınıza takılan sorulara cevap vermek, Sorun ve Şikayetleri görmek ve Kullanıcı Yorumlarını bir araya getirmek istiyoruz.

Reeder

Reeder P10SE Modeli Satışa Çıkıyor, Fiyatı ve Özellikleri Belli Oldu

Ülkemizde son dönemde ciddi bir kullanıcı kitlesi oluşturmayı başaran Reeder firması yeni modeli Reeder P10SE serisini pazara sürüyor.

Reeder

Reeder P10 Modeli Soru, Sorun, Şikâyet ve Kullanıcı Yorumları

Reeder firmasının ülkemizde satışa sunduğu Reeder P10 serisi ile alakalı aklınıza takılan Soruları cevaplamaya, Sorun ve Şikayetlerinizi dinlemeye ve Kullanıcı Yorumlarını bir araya getirmeye çalışıyor olacağız.