Yeni Haberler

Editörün Tercihi

Camlarının Kırılması Gündem Olan Tesla Cybertruck 200.000 Siparişi Geçti

Tanıtım gecesinde kırılmaz denilen camlarının kırılması ile gündeme gelmeyi başaran Tesla Cybertruck için alınan Ön Sipariş sayısı 200.000 adedi aştı.

CepSeyir

Yoğunluk Yaşanan Tesla SuperCharger İstasyonlarında Şarj Kapasitesine Sınırlama Geliyor

Tesla SuperCharger İstasyonlarında aşırı yoğunluğa bağlı olarak artan bekleme sürelerinin önüne geçebilmek adına bir dizi önlem almaya hazırlanıyor.

Tesla

Tesla’nın Kablosuz Taşınabilir Şarj Cihazı ( Tesla Wireless Powerbank ) Yeniden Satışa Çıktı

Tesla tarafından 65 Dolarlık fiyat etiketi ile satışa çıkarılan ve kısa sürede stokları tükenen Tesla Wireless Powerbank – Tesla Kablosuz Taşınabilir Şarj Cihazı yeniden satışa sunuldu.

Tesla

Tesla Türkiye’de İlk Etapta 10 Noktada SuperCharger İstasyonu Kuracak

Tesla’nun kurucusu ve CEO’su Elon Musk tarafından Türkiye’de kurulacak olan Tesla SuperCharger Şarj İstasyonlarının konum bilgileri Twitter üzerinden paylaşıldı.

Tesla

Satış ve Servis Hizmeti İle Tesla Türkiye Açılıyor

Elektrikli Otomobil denildiğinde akla gelen ilk markalardan birisi olan Tesla uzunca bir bekleyiş süresinden sonra Tesla Türkiye adımını atmaya hazırlanıyor.

Tesla

Tesla ve Gersan İşbirliğiyle Türkiye’de Tesla Supercharger Ağı Kurulacak

Gersan ile Tesla arasında imzalanan Gizlilik Anlaşmasının detayları belli olmaya başladı. Yapılan anlaşmaya göre ilk etapta Gersan firması ülkemizde Tesla Supercharger ağının kurulumundan sorumlu olacak.

CepSeyir

63 Bin Tesla Model 3 Siparişi İptal Edildi, Elon MUSK “Sıkıntı Yok” Dedi

Tesla pazara süreceği ürünleri yetiştirmekte zorlandıkça aldıkları siparişler iptal olmaya başladı. Tesla Model 3 olarak adlandırılan aracı ön siparişle satın alan 63 Binden fazla müşteri siparişlerini iptal ettiler.