LG Akıllı Telefon moderlleri, LG ve LG Türkiye duyuruları, LG Tablet PC, LG Akıllı Saat ve diğer LG mobil ürünleri sizler için burada.

Yeni Haberler

Editörün Tercihi

LG Haftanın 7 Günü WhatsApp Üzerinden Müşteri Desteği Sunacak

LG Electronics Türkiye müşteri memnuniyetini bir adım öteye taşımak adına WhatsApp Müşteri Destek Hattını faaliyete aldı.

Editörün Tercihi

LG, 2020 yılı OLED ve 8K Destekli Premium TV Modellerini Satışa Sunuyor

Ülkemizde TV sektöründe önemli seviyede bilinirlilik ve satış oranına sahip olan LG markası 2020 yılı Premium TV Modellerini satışa sunmaya hazırlanıyor.

Lg

LG’nin İlk Hibrit Akıllı Saati LG Watch W7 Tanıtıldı

LG firmasının ilk Hibrit Akıllı Saat modeli olan LG Watch W7 modeli resmi olarak tanıtıldı ve Teknik Özellikleri ve Satış Fiyatı da belli oldu.

Lg

LG V40 ThinQ Tanıtıldı, Teknik Özellikleri ve Satış Fiyatı Belli Oldu

LG’nin uzunca süredir beklenen V serisi Amiral Gemisi LG V40 ThinQ modeli resmi olarak tanıtıldı. Cihazın Teknik Özellikleri ve Satış Fiyatı resmi olarak duyuruldu.

CepSeyir

IP Sertifikası Nedir? IP Sertifikası Ne İşe Yarar? IP67 – IP68 Sertifikası Cihazı Ne Kadar Korur?

Mobil Cihazlarda sıkça karşımıza çıkan IP Sertifikası Nedir? Ne İşe Yarar? Hangi IP Sertifikaları Ne Kadar Koruma Sağlar? IP68 ve IP67 Sertifikaları Ne İşe Yarar? gibi birçok sorunuzun cevabını bu yazımızda siz 

Lg

Türk Telekom Bayilerinden LG Q7 Alanlara BTS Aksesuar Paketi Kazanıyor

Türk Telekom bayileri üzerinden LG G7 ThinQ, LG Q7 ve LG Q Stylus+ modellerinden birisini alan kullanıcılara BTS Aksesuar Paketi Hediye edilecek.

Lg

LG V35 Signature Edition 2018 Resmi Olarak Duyuruldu

İlk modeli geçtiğimiz sene duyurulan ve kısıtlı sayıda üretilip satışa sunulan LG V35 Signature Edition modelinin yeni serisi Güney Kore’de yapılan bir etkinlik ile resmi olarak duyuruldu.

General Mobile

Android One İşletim Sisteminde Zil Sesi Değiştirme (MP3 Zil Sesi Ekleme)

Android One İşletim Sistemi kullanan kullanıcıların en fazla sorduğu sorulardan birisi olan MP3 Dosyasını Nasıl Zil Sesi Yaparım? Sorusunun cevabını vermeye çalıştık.

Lg

LG G7 ThinQ Türkiye Satış Fiyatı Belli Oldu

LG firmasının 2018 yılı Amiral Gemisi LG G7 ThinQ ülkemizde satışa çıkmaya hazırlanıyor. Türkiye Satış Fiyatı ise resmi olarak açıklandı.

Lg

LG G7 Neo Modelinin Çentikli Tasarımı Sızdırıldı

LG firmasının 2018 yılı Amiral Gemisi modellerinden ilki olan LG G7 Neo modeli ile alakalı olarak tüm tasarımsal veriler ve görseller sızdırıldı.

Mobil Teknolojiler

VoLTE Nedir? Kullanım Amacı ve Kullanım Yerleri Nelerdir?

VoLTE terimi son yıllarda sıkça karşımıza çıkan bir terimdir. Bu yazımızda VoLTE Nedir? VoLTE Nerede ve Nasıl Kullanılır gibi soruların cevaplarını vermeye çalışıyor olacağız.

Lg

LG X4 Plus Modeli Duyuruldu, Teknik Özellikleri Belli Oldu

 MIL-STD-810G Askeri Dayanıklılık Standartlarına sahip yeni LG modeli LG X4 Plus resmi olarak duyuruldu. Teknik Özellikleri ve diğer detaylar da belli oldu.

Lg

LG V30 Plus Modelinin Türkiye Satış Fiyatı Belli Oldu

LG firması tarafından gecikmeli olarak ülkemizde satışa sunulmaya hazırlanılan LG V30 Plus modelinin Türkiye Satış Rakamı belli oldu.

Lg

LG Akıllı Telefon Model Sayısını Düşürme Kararı Aldı

TV ve Beyaz Eşya Pazarında ciddi bir çıkış yakalamayı başaran LG firması ne yazık ki Akıllı Telefon pazarında bir türlü istediği başarıyı elde edemedi.

Lg

LG 2019’da Akıllı Telefon ve Akıllı Saat Modellerinin İsimlerini Değiştirecek

Geçtiğimiz günlerde sızdırılan LG G serisinin değişime uğrayacağı haberlerinden sonra alınan bazı isim hakları ile LG firmasının yeni model isimleri de netleşmeye başladı.

Lg

LG G7 Modelinin Tasarımı ve İşlemcisi Sızdırıldı

Her ne kadar yeni serisinin G ismi ile anılmayacağı söylentileri çıksa da 2018 yılı Mart ayında tanıtılması beklenilen LG G7 modelinin Tasarımı ve İşlemci Bilgisi sızdırıldı.

Lg

LG’den Kadın Kullanıcılara Özel LG V30 Raspberry Rose

LG V30 Raspberry Rose özellikle bayanların ilgisini çekmek üzere LG tarafından raflardaki yerine konuldu.

Lg

LG Yeni Dönemde LG G Serisini Pazardan Çekebilir

Güney Kore’li telefon üreticisi LG 2018 yılından itibaren LG G serisini rafa kaldırıp yeni bir Amiral Gemisi ile yoluna devam edecek gibi görünüyor.

Lg

LG V30 Modelinin Türkiye Satış Tarihi Belli Oldu

2017 yılının Ağustos ayında duyurusu yapılan ancak geçen süreye rağmen ülkemizde satışa çıkmayan LG V30 için nihayet resmi bir tarih duyuruldu.

Lg

LG Q6+ (Plus) Modeli Yakında Türkiye Pazarında Satışa Çıkıyor

Ülkemizde güzel bir satış rakamı elde etmeyi başaran LG Q6 modelinden sonra bir üst seri olan LG Q6+ (Plus) modeli de ülkemizde satışa sunulmaya hazırlanıyor.

Lg

LG G7 İçin Konsept Tasarım Yayınlandı

2018 yılının ilk çeyreğinde pazara çıkması beklenilen LG G7 modeli ile alakalı bazı Konsept Tasarımlar yayınlanmaya başladı.

CepSeyir

LG Infogram Yarışması ile LG V30, LG Q6 ve Daha Birçok Hediye Kazanın

LG Infogram Yarışmasına katılarak LG V30 ve LG Q6 başta olmak üzere birçok LG Ürününü Kazanma Şansı yakalayabiliyorsunuz. Online olarak gerçekleştirilen yarışmaya katılmak ücretsiz ve oldukça kolay.

CepSeyir

LG V30 ve LG G6 İçin Android 8.0 Oreo Testlerine Başlandı

LG firmasının 2017 yılı Amiral Gemileri olan LG V30 ve LG G6 modelleri için Android 8.0 Oreo Güncellemesinin 2017 yılı bitmeden kullanıcılara gönderilmesi planlanıyor.

Manşet

LG Q6 Kullanıcı Yorumları (Soru, Sorun, Şikâyet, Öneri)

LG firmasının son dönemde oldukça fazla talep gören modellerinden birisi olan LG Q6 modeli Kullanıcı Yorumlarını, Soru, Sorun, Şikâyet ve Önerileri sizler için bir araya getirdik.

CepSeyir

LG G2 Hard Reset, Format Atma ve Fabrika Verilerine Sıfırlama İşlemleri

LG G2 Modeline Hard Reset veya Format Atma İşlemi yapabilmek için yapmanız gerekenleri sizler için bir araya getirdik. İşte LG G2 Hard Reset işlemi.

CepSeyir

LG V30 Kullanıcı Yorumları (Soru, Sorun, Şikâyet ve Öneriler)

LG firmasının yeni Amiral Gemisi LG V30 modeli ile alakalı Kullanıcı Yorumlarını, Soru, Sorun, Şikâyet ve Önerileri tek bir sayfa üzerinde buluşturup sizlerin beğenisine sunuyoruz.

CepSeyir

LG V30 İçin Konsept Video Yayınlandı

Yakın dönemde resmi olarak duyurulması beklenilen LG V30 modeli için bir Konsept Video hazırlandı ve yayına alındı.

Lg

LG G4 kullanıcılarına yeni güncelleme müjdesi!

LG firmasının uzun bir süredir geri safhalarda...

CepSeyir

LG Q8 (LG H970) Modeli Duyuruldu, Teknik Özellikleri Netleşti

LG V20 modelinin mini serisi olarak nitelendirebileceğimiz LG Q8 modeli resmi olarak duyuruldu. Cihazın teknik özellikleri ve tasarımı da belli oldu.

CepSeyir

LG Markalı Ürünler Teknoloji Marketlerde Neden Satılmıyor?

Son birkaç aydır kullanıcılardan en fazla gelen sorulardan bir tanesi de LG G6 gibi LG V20 gibi modeller başta olmak üzere LG markalı modellerin Teknoloji Mağazalarında neden satılmadığı konusunda idi.

Lg

LG’nin yeni telefonu sızdırıldı!

LG firmasının önümüzdeki aylarda tanıtacağı ikinci akıllı...

Apple

Apple işlerini güvene almak istiyor

Apple’ın OLED ekranı tedarikinde büyük sıkıntılar çektiği...

Lg

LG V30 Modeli Kızaklı Bir Tasarıma Sahip Olabilir

LG firmasının Amiral Gemilerinden birisi olan LG V30 modeli için ilk sızan görseller cihazın Kızaklı Bir Tasarıma sahip olacağı yönünde.