Asus Markasına Ait Akıllı Telefon, Cep Telefonu, Bilgisayar, Notebook ve Tablet PC Modelleri Hakkında İnceleme, Bilgilendirme Notları ve Haberler

Yeni Haberler

Asus

Asus Zenfone 7 Pro Modelinin Satış Fiyatı Sızdırıldı

Akıllı Telefon sektöründe özellikle ülkemizde geride kalan Asus markasının yeni Akıllı Telefon modeli Asus Zenfone 7 Pro modelinin fiyatı sızdırıldı.

Manşet

Asus ZenFone 5Z Modeline Android 10 Güncellemesi Geldi

Kasım ayı başında Asus ZenFone 6 modeline Android 10 Güncellemesi veren Asus firması bir önceki amiral gemisi Asus ZenFone 5Z modeli için de güncelleme çalışmalarını başlattı.

Manşet

Asus Akıllı Saat Modeli Asus VivoWatch SP Modelini Duyurdu

Asus tarafından IFA 2019 kapsamında duyurusu gerçekleştirilen Asus VivoWatch SP modeli firmanın yeni Akıllı Saat modeli olarak karşımıza çıktı.

Asus

Asus ZenFone 6 (ZS630KL) Duyuruldu – Asus ZenFone 6 Teknik Özellikleri ve Tasarımı

Asus ZenFone 6 (ZS630KL) modeli resmi olarak duyuruldu. Bu duyuru ile birlikte ZenFone 6 (2019) serisinin Teknik Özellikleri, Satış Fiyatı ve Tasarımı da duyurulmuş oldu.

CepSeyir

Asus ZenFone 6 Modelinin Tasarımı ve Özellikleri Netleşmeye Başladı

Tanıtımına az bir süre kalan Asus ZenFone 6 serisinin teknik özellikleri ve tasarımı ile alakalı paylaşımlar artmaya başladı.

Manşet

Asus Tablet PC Pazarından Çekildiğini Duyurdu

Asus firması bir dönemler oldukça başarılı modelleri ile pazarda belli bir kitleye erişmeyi başardığı Tablet PC pazarından çekildiğini duyurdu.

CepSeyir

Asus ZenFone 6 Ailesi 14 Mayıs’ta İspanya’da Tanıtılacak

Asus firmasının 2019 yılı Amiral Gemisi modeli olan Asus ZenFone 6 ailesi dağıtılan bir reklam görseline göre 14 Mayıs 2019 tarihinde resmi olarak duyurulacak.

Asus

Asus ZenFone 6 Modelinin Tasarımı ve Fotoğrafları Sızdırıldı

Asus markasının 2019 yılı Amiral Gemisi modeli olacak olan Asus ZenFone 6 modeli ile alakalı bazı fotoğraflar sızmaya başladı.

Asus

Asus ZenFone 5z Android 9.0 Pie Güncellemesi Türkiye’de

Ülkemizde de satışı yapılan markanın 2018 yılı Amiral Gemisi olan Asus ZenFone 5Z modelinin Android 9.0 Pie Güncellemesi Türkiye’deki kullanıcıların kullanımına sunuldu.

CepSeyir

Asus ZenFone 5Z İçin Android 9.0 Pie Güncellemesi Yayınlandı

Asus’un 2018 yılı Amiral Gemisi modeli olan Asus ZenFone 5Z modeli için Android 9.0 Pie Güncellemesi dağıtılmaya başlandı.

Asus

Asus ZenFone Max Pro Türkiye Satışına Başlanıyor

Asus’un özellikle Batarya Ömrü ile ön plana çıkan modeli Asus ZenFone Max Pro modelinin Türkiye Satış Fiyatı ve Satış Tarihi netleşti.

Asus

Asus ZenFone 5z Modeli İçin Android 9.0 Pie Güncellemesi Geliyor

Asus firmasının 2018 yılı Amiral Gemisi modeli Asus ZenFone 5z için firma tarafından Android 9.0 Pie Güncelleme çalışmalarına başlandı.

Asus

Asus ZenFone 5z Modelinin Türkiye Satış Fiyatı Belli Oldu

Asus’un 2018 yılı Amiral Gemisi modeli olan Asus ZenFone 5z Ön Sipariş ve Normal Satış Fiyatları belli oldu. Rakamlar oldukça rekabetçi seviyelerde.

Asus

Asus ZenFone 5 Modelinin Vodafone Bağlantı Sorunu Çözüldü

Asus ZenFone 5 modelinde VoLTE Kaynaklı olarak ortaya çıkan ve Vodafone hattı kullananların yaşadığı Bağlantı Sorunu yapılan güncelleme ile giderildi.

Asus

Asus ZenFone 5 Kullanıcı Yorumları – Soru, Sorun, Şikâyet ve Öneriler

Asus’un 2018 yılında pazara sürdüğü ve ülkemizde satışına başlanılan Asus ZenFone 5 Kullanıcı Yorumları ile karşınızdayız. Cihazla alakalı tüm Soru, Sorun, Şikâyet ve Önerilerileri sizler için bir araya getirdik. (ZenFone 5 – ZE620KL – 2018)

Asus

Asus ZenFone 5 (ZE620KL) Teknik Özellikleri ve Ürün İncelemesi

Yeni nesil Çentikli Tasarımı, Akıllı Öğrenme özelliği ve 19:9 ekran yapısı ile pazara çıkan Asus ZenFone 5 (ZE620KL) modelinin Teknik özelliklerini ve İncelemesini sizlerle buluşturuyoruz.

Asus

Asus ZenFone Modellerindeki FM Radyo Sorunu ve Çözümü

Asus ZenFone modellerine gönderilmeye başlanılan Güncellemeler sonrasında birçok kullanıcı FM Radyo uygulamasının kaldırıldığından, FM Radyo özelliğine erişemediğinden şikayetçi. Bu noktada sorunun debebi ve çözümü ile alakalı olarak bazı bilgiler aktarmaya çalışıyor olacağız.

Asus

Asus ZenFone Live Cihaz İncelemesi ve Teknik Özellikleri (ZB510KL ve ZB553KL)

Asus ZenFone Live Cihaz İncelemesi ile karşınızdayız. ZenFone Live (ZB510KL ve ZB553KL) modelinin teknik özelliklerini, detaylı incelemesini ve ürün hakkındaki diğer detayları sizler için bir araya getirdik.

CepSeyir

Asus ZenFone Live Kullanıcı Yorumları, Soru, Sorun ve Şikayetler

Asus ZenFone Live Kullanıcı Yorumları cihazda yaşanan Soru, Sorun ve kullanıcılardan gelen Şikayetleri sizler için bir arada topladık ve bu yazımızı hazırladık. Konuyla alakalı sizlerde aklınızdaki tüm soruları bizlere iletebilirsiniz. 

Asus

Asus ZenFone Akıllı Telefon Alana 6 Ay Boyunca Her Gün 1 Sinema Bileti Ücretsiz

Asus ve CineMaximum işbirliği ile gerçekleştirilen kampanya ile belirlenen Asus ZenFone modellerinden birisini alan kullanıcılara 6 ay boyunca Her Gün 1 Sinema Bileti Bedava.

Asus

Asus ZenFone Max Plus (M1) Modeli Tanıtıldı (Teknik Özellikler)

Asus CES 2018 kapsamında 18:9 ekran yapısına sahip yeni modeli Asus ZenFone Max Plus (M1) modelini resmi olarak duyurdu. Cihazın satış fiyatı ve teknik özellikleri de belli oldu.

Asus

Asus ZenFone 4 Max Kullanıcı Yorumları (Soru – Sorun – Şikâyet – Öneri)

Asus ZenFone 4 Max Kullanıcı Yorumları ve sizlerden gelen Soru, Sorun ve Şikâyetleri bir araya getirmeye çalıştık. Sizlerde sorularınızı ve yorumlarınızı bizlere iletebilirsiniz.

Asus

Asus ZenFone 4 Kullanıcı Yorumları – ZE554KL (Soru – Sorun – Şikâyet – Öneri)

Asus firması tarafından 2017 yılında pazara sürülen Asus ZenFone 4 Kullanıcı Yorumları ve sizlerden gelen Soru, Sorun ve Şikâyetleri bir araya getirmeye çalıştık.

Asus

18:9 Köşeden Köşeye Ekrana Sahip Asus ZenFone Max Plus (M1) Duyuruldu

18:9 Ekranlı Telefonlara geçiş sürecinde Asus firması da Global Pazarda satılacak ilk Köşeden Köşeye Ekranlı modeli olan Asus ZenFone Max Plus (M1) modelini resmi olarak duyurdu.

CepSeyir

Notebook Satışları 2017 3. Çeyreğinde Yükselmeye Başladı

Uzunca süredir işlerin pekiyi gitmediği Notebook sektörü özellikle 2017 yılının 3 çeyreğinde %6.8 seviyesinde bir artış yakaladı. 2017 yılı genelinde ise satışlar %0.9 yükseldi.

CepSeyir

Asus ZenFone 3 Zoom S Hard Reset – Format Atma ve Fabrika Verilerine Sıfırlama

Asus ZenFone 3 Zoom S modeline Hard Reset Atma, Format Atma, Fabrika Verilerine Sıfırlama ya da Resetleme İşlemleri nasıl yapılır sorusuna cevap vermeye çalışıyor olacağız.

Asus

Asus ZenFone 3 Zoom S Kullanıcı Yorumları (Soru, Sorun, Şikayet, Öneri)

Asus firmasının 2017 yılında ülkemizde satışına başladığı Asus ZenFone 3 Zoom S modeli ile alakalı Soru, Sorun, Şikâyet, Öneri ve Kullanıcı Yorumlarını sizler için bir araya getirdik.

CepSeyir

Asus ZenFone 4 Modellerinin Türkiye Satış Tarihleri ve Fiyatları Belli Oldu

Geçtiğimiz günlerde 2. bir lansman gerçekleştiren ve Asus ZenFone 4 modellerini resmi olarak kullanıcıların beğenisine sunan Asus firmasının Türkiye’de hangi modelleri satacağı, Türkiye Satış Fiyatlarının ve Tarihlerinin ne olacağı konusu da netlik kazandı.

CepSeyir

ZenFone 3 ve ZenFone 4 Modellerine Android O Müjdesi

Asus firması Asus ZenFone 3 ve Asus ZenFone 4 modelleri için bir duyuru yaparak Android 8.0 – Android O Güncellemesini alacaklarını kullanıcılarına iletti.

CepSeyir

Asus ZenFone 4 (ZE554KL) Modeli Teknik Özellikleri ve Ön İncelemesi

Asus firmasının 2017 yılı modellerinden birisi olan Asus ZenFone 4 (ZE554KL) modelinin Teknik Özelliklerini, Türkiye Satış Fiyatını ve Ön İncelemesini sizler için bir araya getirdik.

CepSeyir

Asus ZenFone 4 Pro (ZS551KL) Modeli Teknik Özellikleri ve Ön İncelemesi

Asus’un 2017 yılı Amiral Gemisi Asus ZenFone 4 Pro modeli resmi olarak duyuruldu, Teknik Özellikleri, Satış Fiyatı ve diğer detayları netleşti.

CepSeyir

Asus ZenFone 4 Modelinin Teknik Özellikleri Sızdırıldı

Asus ZenFone 4 modelinin Teknik Özellikleri cihazın pazara çıkmasına günler kala GFX Bench üzerinde listelendi ve basına sızdırıldı.

CepSeyir

Asus ZenFone AR Modeli Resmi Olarak Satışa Çıktı

2017 Ocak ayında düzenlenen CES Fuarında karşımıza çıkan Asus ZenFone AR modeli ilk olarak Verizon tarafından kullanıcılarına sunuldu ve resmi olarak da satışına başlanmış oldu.