Yeni Haberler

Manşet

Vestel Polonya’daki TV Üretim Tesisini LG’ye Sattı

Maliyet optimizasyonu yapma kararı alan Vestel firması Polonya’da bulunan TV Üretim Merkezini 31.4 Milyon Dolara Güney Kore’li LG firmasına sattı.

Vestel

Vestel Elektrikli Otomobil Pazarına Vestel Veo İle Giriş Yapmaya Hazırlanıyor

Türkiye’nin Otomobil Girişim Grubu içerisinde yer alan Zorlu Grubu, Vestel Elektronik üzerinden Vestel Veo isimli Elektrikli Otomobili için Marka Tescil Başvurusu yaptı.

Vestel

Vestel Venüs Z20 Teknik Özellikleri, Satış Fiyatı ve Ön İncelemesi

Yerli Üretim modellerden bir tanesi olan Vestel Venüs ailesinin yeni modeli Vestel Venüs Z20, MWC 2018 fuarında resmi olarak duyuruldu.

Vestel

Vestel V Hepyeni TV Abonelik Sistemi – Televizyon Kiralama Sistemi Nedir? Artı ve Eksileri Nelerdir?

Vestel firması tarafından reklamları yapılan Vestel V Hepyeni adındaki TV Abonelik – Televizyon Kiralama Sistemi nedir.  Sistemi tüm detayları ile birlikte Artı ve Eksilerini sıralayarak sizler için inceleme altına aldık. 

Mobil Teknolojiler

VoLTE Nedir? Kullanım Amacı ve Kullanım Yerleri Nelerdir?

VoLTE terimi son yıllarda sıkça karşımıza çıkan bir terimdir. Bu yazımızda VoLTE Nedir? VoLTE Nerede ve Nasıl Kullanılır gibi soruların cevaplarını vermeye çalışıyor olacağız.

Vestel

Türk Telekom Venüs V5 Modeli 12 Ay Taksitle Satışa Sunuldu

Türk Telekom ve Vestel işbirliği ile kullanıcı karşısına çıkarılan Türk Telekom Venüs V5 modeli resmi olarak duyuruldu ve Türk Telekom Mağazalarında satışa sunuldu.

Teknoloji Gündemi

Kocaeli Belediyesi Öğrencilere 260 Binden Fazla Tablet PC Dağıttı

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından Bilişim Kenti Projesi kapsamında 260 Binden fazla 6. Sınıf öğrencisine Tablet PC dağıtıldı.

CepSeyir

Yerli Otomobilin Pili Yerli Üretim Olacak

Yerli Otomobil Üretimi için çalışmaya başlayan 5 firmadan birisi olan Zorlu Holding Elektrikli Araçta kullanılacak olan pillerin üretimi için kolları sıvadı.

CepSeyir

Kırık veya Arızalı Telefonunu Getir Vestel Z10 İçin 200 TL İndirim Kazan

Vestel tarafından Vestel Venüs Z10 modeli için başlatılan kampanya ile Eski Telefonunuzu getirip 200 TL indirimle yepyeni bir Z10 sahibi olabiliyorsunuz.  Eski telefonunuz çalışamayacak durumda olsa dahi.

CepSeyir

Vestel Venüs Z10 İçin Peşin Fiyatına 12 Ay Taksit İmkânı

Vestel tarafından Vestel Bayileri ve İş Ortakları üzerinden Vestel Venüs Z10 modeli için Vade Farksız 6 veya 12 Ay taksit İmkanı. Yine vade farkı ile birlikte 36 AY ve 48 Ay taksit imkanı da mevcut.

CepSeyir

Vestel Venüs Z10 Kullanıcı Yorumları (Soru – Sorun – Şikâyet – Öneri)

Vestel markası tarafından pazara sürülen Tepe Modellerden birisi olan Vestel Venüs Z10 modelinin Kullanıcı Yorumlarını sizler için bir araya getirdik. Venüs Z10 ile alakalı tüm Soru, Sorun, Şikâyet ve Önerilerinizi bekliyor olacağız.

CepSeyir

Vestel Venüs V3 5580 Kullanıcı Yorumları (Soru, Sorun, Şikâyet ve Öneri)

Vestel firması tarafından pazara sürülen ve ülkemizce ciddi satış rakamlarına ulaşan Vestel Venüs V3 5580 cihazının Kullanıcı Yorumları (Soru, Sorun, Şikâyet, Memnuniyet ve Öneri) ile karşınızdayız.

Vestel

Vestel Venüs Z10 Modeli TeknoSA’da Satışa Sunuldu

MWC 2017 fuarında tanıtımı yapılan Vestel Venüs Z10 modeli uzunca bir bekleyişin ardından ilk olarak TeknoSA Mağazalarında kullanıcıları ile buluşmaya hazır

Vestel

Vestel Müşteri Hizmetleri Numarası ve Ürün Kurulum Detayları

Vestel markalı ürünler hakkında bilgi almak için ulaşmanız gereken Müşteri Hizmetleri Numarasını, Ürün Kurulumları ve Teknik Servis Süreçleri ile alakalı olarak aramanız gereken numaraları sizler için bir araya getirdik.

Vestel

Vestel’den Üniversite Öğrencilerine Yönelik 15.000 TL Ödüllü Yarışma

Vestel Venüs Akıllı Telefon Ailesinin geliştirilmesi adına Üniversite Öğrencilerine yönelik başlatılan Venüsünü Tasarla Proje Yarışması ile kazanan 15.000 TL Ödül ve Vestel’de Staj yapma imkanına sahip olacak.