Yeni Haberler

Manşet

Amazon Türkiye Yılbaşı Fırsatlarını Paylaşmaya Başladı

Amazon Türkiye elektronikten oyuncağa, modadan kitaba kadar birçok farklı kategoride yılbaşına özel indirimlerini tüketicilerin beğenisine sundu.

Manşet

Amazon Logistics Dağıtım Sayılarında UPS ve FedEx’i Zorlamaya Başladı

Özellikle Amerika Pazarının en büyük e-Ticaret sitelerinden birisi olan Amazon’un kargo şirketi konumunda olan Amazon Logistics tek başına UPS ve FedEx gibi lojistik firmalarını sollamak üzere.

HepsiBurada

Amazon Türkiye İstanbul İçin Aynı Gün Kargo Hizmetini Başlattı

Amazon Türkiye İstanbul ili için kendisi tarafından satılan ürünlerde ek bir kargo ücreti ödemesi ile Aynı Gün Kargo Hizmetini kullanıcıların beğenisine sundu.

Amazon

Amazon Türkiye’den Beklenen Cuma’ya Özel %60’a Varan İndirimler

Amazon Türkiye – amazon.com.tr tarafından başlatılan Beklenen Cuma Kampanyası kapsamında %60’a varan indirimler tüketicilerin beğenisine sunuldu.

Teknoloji ve Markalar

Amazon Türkiye Tarafından – Black Friday – Beklenen Cuma Kampanyası Başlatıldı

Ülkemizde yakın dönemde faaliyetlerine başlayan Amazon Türkiye “Black Friday” olarak bilinen indirim haftasını Beklenen Cuma Kampanyası adıyla başlattı.

Amazon

Amazon Türkiye – amazon.com.tr Güvenilir mi? Kullanıcı Yorumları Neler?

Amazon firması ülkemizde de amazon.com.tr adresi ve Amazon Türkiye adıyla hizmete girdi. Peki, Amazon Türkiye Güvenilir mi? Kullanıcı Yorumları neler?

Amazon

Amazon Türkiye Hizmetlerine Resmi Olarak Başladı

Uzunca süredir açıldı açılacak denilen Amazon Türkiye 19 Eylül 2018 tarihi itibari ile resmi olarak amazon.com.tr adresi üzerinden ülkemizdeki faaliyetlerine başladı.

Amazon

Amazon Türkiye ABD’ye Yönelik Tepkilerden Dolayı Açılışını Erteledi

Yaklaşık 1 senedir Türkiye Pazarına giriş için çalışmalarını sürdüren Amazon Türkiye son dönemde artan ABD Karşıtlığı sebebiyle açılışını 1-2 ay erteledi.

Amazon

Amazon Türkiye için Satıcı Başvurusu Nasıl Yapılır ve Satıcı Hesabı Ücretleri

2018 yılı içinde satışlara başlaması beklenilen Amazon Türkiye için Satıcı Başvuruları alınmaya başlandı. Ücretlendirmeler ve paket detayları da resmi olarak duyuruldu.

Amazon

D&R Mağazaları ve Doğan Kitap Amazon’a Satılabilir

Birkaç gün önce Doğan Medya çatısı altındaki TV ve Gazeteleri Demirören Grubuna satan Aydın DOĞAN’ın Doğan Kitap ve D&R Mağazalarını da Amazon firmasına satacağı iddiası gündeme bomba gibi düştü.

Amazon

Amazon Tarafından AmazonBasics İsimli Powerbanklar Geri Topluyor

Amazon tarafından üretilen ve son kullanıcıya satışı gerçekleştirilen AmazonBasics isimli taşınabilir şarj cihazı için toplatılma kararı alındı.

Amazon

Amazon Kendi Ürünlerinin Dağıtımı İçin Kargo Servisi Kurmaya Hazırlanıyor

Amazon sadece kendi ürünlerini son kullanıcılara ulaştırmak adına bir kargo şirketi kurma hazırlıklarına başladı.

Amazon

Amazon Türkiye Personel – Kargo – Tedarik Süreçlerinde Son Aşamaya Geldi

Uzunca süre konuşulan ve nihayetinde 2018 yılı Temmuz ayında açılacağı kesinleşen Amazon Türkiye için Personel Alımları, Kargo ve Satış Sonrası Hizmetler ve Tedarikçi Anlaşmaları tamamlanmak üzere.

Amazon

Yurt Dışı Alışveriş Rehberi – Amazon (2017 – 2018)

Yurt Dışından Alışveriş denildiğinde akla gelen Amazon üzerinden nasıl alışveriş yapılır sorusuna yanıt arayarak  sorunsuz Yurt Dışı Alışveriş Rehberi hazırlayalım istedik.

Amazon

Amazon Firmasınında Çalışanlarına Köle Gibi Davrandığı Ortaya Çıktı

Sunday Mirror gazetesinin gizli bir muhabiri Amazon Deposunda 5 hafta geçirdi ve personellere uygulanan köle düzeninin detaylarını ortaya çıkardı.

Amazon

Amazon Türkiye Operasyonu Temmuz 2018’de Kapılarını Açıyor

Uzun süredir gündemde olan Amazon Türkiye Operasyonunun 2018 yılı Temmuz ayında kapılarını tüketicilere açması ve ürün satışına başlaması bekleniyor.