Yeni Haberler

Teknoloji Gündemi

HONOR Watch GS Pro Akıllı Saat Modeli Türkiye’de

Honor markasının duyurusunu sene başında yaptığı HONOR Watch GS Pro modelinin Türkiye satışı için hazırlıklar başladı. HONOR tarafından pazara sürülecek ilk Outdoor saat olma özelliğini taşıyan GS PRO, 25 günlük batarya ömrü ve dayanıklı kasası ile ön plana çıkmayı başarıyor.

Editörün Tercihi

HONOR MagicWatch 2 Akıllı Saat İncelemesi – HONOR MagicWatch 2 Alınır mı?

Honor tarafından Türkiye pazarında satışına başlanılan HONOR MagicWatch 2 modelinin 48 MM’lik modelini sizler için inceledik ve uzun kullanım testine tabi tuttuk. Yine yazı içerisinde Samsung Gear S3 modeli ile yer yer kıyaslamasına da yer verdik.

Manşet

HONOR MagicWatch 2’nin Yeni Versiyonu Yakında Türkiye’de

Uygun fiyatı ile ciddi bir satış ivmesi yakalamayı başaran HONOR MagicWatch 2 yakında Türkiye pazarında 42mm’lik daha küçük boyut seçeneğiyle satışa çıkacak.

Manşet

HONOR MagicWatch 2 Modeline Yeni Özellikler ve Kayış Renkleri Geliyor

Honor gençleri hedefleyerek pazara sürdüğü Akıllı Saat modeli HONOR MagicWatch 2 serisine yeni özellikler ve tasarım kayış modelleri ekliyor.

Manşet

A101 Online Mağazasında Honor Ürünlerine Yüzde 43’e Varan İndirim Yaptı

A101 Online Mağazası üzerinden satışı yapılan Honor markalı ürünlere Muhteşem Günler İndirimleri ile %43’e varan indirimler yapıldı.

Manşet

Honor 20 Modeli 4 Eylül’de Türkiye’de Satışa Çıkacak

Honor markasının yeni Amiral Gemisi olan Honor 20 modeli 4 Eylül 2019 tarihinde yapılacak olan lansman ile Türkiye Pazarında resmi olarak satışa sunulacak.

CepSeyir

Tüm Yasaklara Rağmen Honor 20 Modeli İlk Gününde 50.000 Adetlik Satış Bandını Aştı

Huawei firmasına uygulanan ABD Ambargosundan nasibini alan Honor markası tüm bunlara rağmen pazara sürdüğü Honor 20 modelinden ilk satış gününde 50.000 adetten fazla satış yaptı.

CepSeyir

Huawei ve Honor Modellerinde Artık MicroSD Kart Kullanılamayacak

ABD Hükümeti ve Huawei arasındaki gerginlik ile birlikte Huawei ve Honor gibi Huawei çatısı altındaki ürünlerde artık MicroSD Kart kullanımına yasak geldi.

Honor

Honor Türkiye’nin Instagram Hesabı Ele Geçirildi (Güncellendi)

49 binden fazla takipçiye sahip olan Honor Türkiye’nin Instagram hesabı akşam saatlerinde bir grup genç tarafından ele geçirildi.

Honor

Honor 8X Alana 100 TL Alışveriş Çeki ve Bluetooth Kulaklık Hediye

A101 ve Honor işbirliği ile Türkiye Satışına başlanılan Honor 8X model Akıllı Telefonu satın alan kullanıcılara hediye olarak Huawei AM61 Bluetooth Kulaklık ve A101 Online Mağazasında geçerli 100 TL’lik Hediye Çeki verilecek.

Honor

HepsiBurada Efsane Cuma’ya Özel Honor Play Ailesinde 500 TL İndirim

Honor firması tarafından ülkemizde satışına başladığı Honor Play modelinde HepsiBurada tarafından Efsane Cuma Kampanyasına özel 500 TL indirim yapıldı.

Honor

Honor 8X Modeli A101 Tarafından 2.299 TL Satış Fiyatı İle Satılacak

İstanbul’da yapılan Türkiye Lansmanı ile satış duyurusu yapılan Honor 8X modeli A101 Online Satış Kanalı üzerinden 2.299 TL satış fiyatı ile satışa çıkarıldı.

Honor

Honor 7C Akıllı Telefon Modeli A101 Mağazalarında Satışa Çıkacak

Henüz ülkemizde resmi olarak satışına başlanılmayan Honor 7C modelinin önümüzdeki hafta ilk olarak A101 Mağazalarında satışa çıkacağı duyuruldu.

Honor

Honor Play Modelinin Türkiye Satış Fiyatı Belli Oldu

Uygun Fiyatlı Akıllı Telefon satma amacı ile kurulan Honor markasının yeni modeli Honor Play ülkemizde satışa çıktı ve Türkiye Satış Fiyatı resmi olarak duyuruldu.

Honor

Phablet Piyasasının Yeni Modeli Honor Note 10 Duyuruldu, Teknik Özellikleri Belli Oldu

Tablet PC ile Akıllı Telefon arasında kalan, Phablet olarak nitelendirilen pazara Honor Note 10 modeli resmi olarak giriş yaptı. Cihazın Satış Fiyatı ve Teknik Özellikleri de resmi olarak duyuruldu.

Honor

Honor Note 10 Modelinde 5.000 mAh’lik Batarya Yer Alacak

Yavaş yavaş teknik özellikleri sızmaya başlana Honor Note 10 modelinin Batarya Kapasitesi ile alakalı bir görselde basına sızdı. Cihazın birçok teknik özelliği bu sayede bilinir hale geldi.

Honor

A101 Aktüel Ürün Kataloğu ve Teknoloji İndirimleri (2 Ağustos 2018)

A101 Aktüel Ürünlerinde 02 Ağustos 2018 tarihinde satışa çıkacak ürünler belli oldu. Yine birçok Teknoloji Ürünü indirimli olarak satışa çıkacak.

Honor

Honor A9 Lite A101 Mağazalarında 1.199 TL’den Satılacak

Kısa süre önce ülkemizde resmi olarak satışa sunulan Honor 9 Lite modeli Huawei Türkiye Garantisi ile 1.199 TL’lik fiyatıyla A101 Mağazalarında satışa çıkmaya hazırlanıyor.

Honor

Honor 10 Türkiye Satış Fiyatı Belli Oldu

Ülkemizde resmi olarak artık bir satış ağına sahip olan Honor markasının yeni Amiral Gemisi Honor 10 modelinin resmi satış fiyatı açıklandı.

Honor

Honor 7x Kullanıcı Yorumları, Soru, Sorun, Şikâyet ve Öneriler

Honor 7x Kullanıcı Yorumları, Kullanıcılardan gelen soru, sorun, şikâyet ve önerileri bu yazımızda sizlerle paylaşıyor olacağız.

Honor

Honor 10 Modeli 1 Haftada 1 Milyon Satış Adedini Aşmayı Başardı

Ülkemizde de resmi olarak satışına başlanacak olan Honor 10 modeli satışa çıktıktan sonraki 1 hafta içerisinde 1 Milyon adetlik satış rakamını aşmayı başardı.