Yeni Haberler

Editörün Tercihi

Playstore Yaz İndirimleri Başladı

Türkiye’yi yenilikçi teknolojilerle buluşturan Türk Telekom’un dijital oyun platformu Playstore’da yaz indirimi başlıyor. 30 Haziran ile 15 Temmuz arasında spor ve yarış oyunları indirimli fiyatlarla oyun severleri bekliyor.

Editörün Tercihi

Türk Telekom İnternet Kesintisi İle Alakalı Açıklama Yaptı

Tüm Türkiye’de yaşanan İnternet Kesintisi sonrasında Türk Telekom konuyla alakalı bir basın açıklaması yayınladı.

CepSeyir

Türk Telekom Vekillere Özel Tarife İle Milletvekillerine 29 TL’lik Tarife

Türk Telekom Vekillere Özel Tarife ile 29 TL ödeme yaparak 20 GB İnternet, 1000 SMS, Şebeke İçi 5.000, Her Yöne 3.000 Dakika görüşme yapan Milletvekili Tarifesi tartışma konusu oldu.

Türk Telekom

Kota Aşımı Yapan İnternet Yavaşlamayacak, Direkt Kesilecek

Türk Telekom tarafından BTK onayına gönderilen yeni tarifelere göre Adil Kullanım Kotalı internet paketi kullanan kullanıcıların interneti 1 Nisan tarihinden sonra “Kotasında Duran” tarifeye dönüşecek.

Türk Telekom

Türk Telekom 2019 Yılı Limitsiz İnternet Paket Fiyatlarını Güncelledi

Türk Telekom tarafından daha önce açıklanan 2019 Yılı Limitsiz İnternet Paket Fiyatlarını güncellendi. 4 Mbps’lik paket kaldırılırken daha hızlı paketlerin fiyatlarında da indirime gidildi.

Türk Telekom

Türk Telekom Hotspot Ücreti İçin Açıklama Yapdı

15 Ocak 2019 tarihinden itibaren Hotspot üzerinden İnternet Paylaşımından ücret alınacağı ile alakalı haberlere istinaden Türk Telekom açıklama yaptı.

CepSeyir

Türk Telekom’dan Diğer İnternet Servis Sağlayıcılarına Kiraladığı Hatlara %66 Zam

Türk Telekom firması tarafından diğer İnternet Servis Sağlayıcılarına kiralanan hat ücretlerine %66 oranında zam yapılacağı ve buna bağlı olarak İnternet Fiyatlarının tüm operatörlerde artacağı belirtildi.

Türk Telekom

Türk Telekom – TTnet – 2019 Yılı AKN’siz İnternet Paket Fiyatları Belli Oldu

1 Ocak 2019 tarihi itibari ile Adil Kullanım Noktası olmayan yani AKN’siz Paketlere geçeceğini duyuran Türk Telekom – TTnet firmasının 2019 yılında uygulayacağı İnternet Paket Fiyatları belli oldu.

Türk Telekom

Türk Telekom Limitsiz İnternet Paketlerine Geçeceğini Duyurdu

Türk Telekom Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Hakan DURSUN tarafından yapılan açıklamaya göre Türk Telekom 1 Ocak 2019 tarihi itibari ile Limitsiz İnternet Paketlerine geçiş yapacak.