BlackBerry ’den iPhone Sahiplerine 1200 TL Nakit Para

BlackBerry ’den iPhone Sahiplerine 1200 TL Nakit Para

Kanadalı Telefon Üreticisi BlackBerry yaptığı kampanya ile Apple iPhone kullanıcılarına cihazlarını getirip BlackBerry ile değiştirmeleri durumunda 550 Dolar – 1200 TL ödeme yapacak. Pazarın bir dönem vazgeçilmez cihazları arasında yer alan ancak Android – İOS büyümesinden yok olma tehlikesi ile çıkan BlackBerry markası yeniden satışlarını arttırmak adına birbirinden ilginç kampanyalar yapmaya başladı. Kapanma veya Satılma […]


Kanadalı Telefon Üreticisi BlackBerry yaptığı kampanya ile Apple iPhone kullanıcılarına cihazlarını getirip BlackBerry ile değiştirmeleri durumunda 550 Dolar – 1200 TL ödeme yapacak.

Pazarın bir dönem vazgeçilmez cihazları arasında yer alan ancak Android – İOS büyümesinden yok olma tehlikesi ile çıkan BlackBerry markası yeniden satışlarını arttırmak adına birbirinden ilginç kampanyalar yapmaya başladı.

Kapanma veya Satılma tehlikesi altındaki ince çizgide uzunca bir süredir tutunmaya çalışan BlackBerry firmasının şimdiki hedefinde ise Apple iPhone serisi var.

BlackBerry ’den iPhone Sahiplerine 550 Dolar Nakit Para
BlackBerry ’den iPhone Sahiplerine 550 Dolar Nakit Para

Eski Cihazını Getir, BlackBerry Passaport Al, 550 Dolar Kazan

Şirket tarafından başlatılan kampanya ile iPhone 4S, iPhone 5C, iPhone 5S ve iPhone 6 gibi modellere sahip olan kullanıcıların cihazlarını BlackBerry Passaport ile değiştirmeleri durumunda hem İndirim kazanacak hem de 550 Dolarlık Nakit Paranın da sahibi olacaklar.

1 Aralık 2014 tarihinde başlayacak olan ve 13 Şubat 2015 tarihine kadar geçerli olacak Değişim Kampanyası ilk etapta ABD ve Kanada içinde geçerli olacak.

BlackBerry ’den iPhone Sahiplerine 1200 TL Nakit Para
BlackBerry ’den iPhone Sahiplerine 1200 TL Nakit Para

Parayı Almak Çok Kolay

Öncelikle Apple iPhone serisine bir cihazınız varsa bir satış noktasından BlackBerry Passaport almanız ve faturası ile  bir BlackBerry Değişim Noktasına gitmeniz gerekiyor.

BlackBerry Passaport aldığınızı kanıtlamanız durumunda firma görevlileri sizden Apple iPhone serisi telefonunuzu alacak ve size 550 Dolar Nakit Limit yüklü VİSA ÖN ÖDEMELİ KART verecekler.

Sizde bu kart ile dilediğiniz yerden alışveriş yapabilecek yada bankalardan nakit olarak paranızı alabileceksiniz.

 


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

3 yorum

  1. Apple telefon üreticilerin en iyisidir ve hiç bir firmanın Apple geçeceklerini sanmıyorum gerek tasarım gerekse kullanışlığıyla Apple piyasada tekdir bana göre her zaman tek kalacaktır.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status