Pasaport Kayıt İşlemleriNextPower ROCK III Powerbank Özellikleri, Fiyatı ve Yorumları

NextPower ROCK III Powerbank Özellikleri, Fiyatı ve Yorumları

NextPower serisi Powerbank ailesinin en küçük üyesi olan NextPower ROCK III Taşınabilir Şarj Cihazı serisi 6.000 mAh’lik bir batarya gücü ile karşımıza çıkıyor. Li-Poly Batarya yapısına sahip olan ve oldukça minimal boyutlarda üretilen NextPower ROCK III serisi diğer iki Next NextStar Powerbank modeline göre renk seçenekleri de sunuyor. Siyah, Beyaz ve Fuşya renklerine sahip olan […]


NextPower serisi ailesinin en küçük üyesi olan NextPower ROCK III Taşınabilir Şarj Cihazı serisi 6.000 mAh’lik bir batarya gücü ile karşımıza çıkıyor.

Li-Poly Batarya yapısına sahip olan ve oldukça minimal boyutlarda üretilen NextPower ROCK III serisi diğer iki Next NextStar modeline göre renk seçenekleri de sunuyor.

Siyah, Beyaz ve Fuşya renklerine sahip olan NextPower ROCK III serisinin 1 adet 5V DC – 1A Şarj Giriş alanı bulunurken çıkışta da 1 adet 5V DC – 1A olarak belirlenmiş durumda.

Tasarımı ve Küçük Olmasından ötürü tercih görme ihtimali olsa da hem Çıkış Gücü bakımından hem de Fiyatı bakımından NextPower ROCK III serisi pek de tercih edi,lebilecek bir seri değil gibi görünüyor.

NextPower ROCK III Beyaz
NextPower ROCK III Beyaz

 

NextPower ROCK III Satış Fiyatı ve Satış Noktaları

NextPower ROCK III serisi şu aşamada Next NextStar firmasının kendi online mağazasında satışa çıkmış durumda.

İlerleyen süreçte Teknoloji Mağazaları ve Online Satış Siteleri de ürünün satışına başlayacaktır.

Ürün 71 TL Satış Fiyatına sahip olup https://magaza.next.com.tr/tasinabilir-sarj-cihazi-category/514 sayfasından ürünleri satın alabilirsiniz.

NextPower ROCK III
NextPower ROCK III

 

NextPower ROCK III Kullanıcı Yorumları

Sizde NextPower ROCK III sahibi iseniz veya almayı düşünüyorsanız YORUM kısmından Görüşlerinizi, Sorularınızı ve Düşüncelerinizi bizlere ulaştırabilirsiniz.

Unutmayın ki her yorum bir sonraki ziyaretçi için bir yol olacaktır.

NextPower ROCK III Siyah
  NextPower ROCK III Siyah
NextPower ROCK III Fuşya
NextPower ROCK III Fuşya

  Romoss GT Serisi Powerbank Ürünleri Ülkemizde de Satışa Sunuldu

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

6 yorum

  1. Sağa sola baktım, Teknoloji Mağazalarında bulamadım. Bende gitti GreenTech markasının Bimeks’te satılan 10.400 mAh’lik ürününü aldım. 69 TL gibi bir fiyata. Bence gayet makul.

    • Bildiğim kadarıyla şuan Next’in satışı bu noktalarda yok. Ama farklı firmaların farklı modelleri mevcut. Bakıp karar verebilirsiniz.

  2. Oldukça iyi bir şarj aleti ama ne bileyim o fiyat seviyesinde daha iyi depolama alanına sahip serilerde var. Kararsız kaldım.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status