Pasaport Kayıt İşlemleriNextPower Rock IV 8000mAh Özellikleri, Fiyatı ve Yorumlar

NextPower Rock IV 8000mAh Özellikleri, Fiyatı ve Yorumlar

Next NextStar firmasının pazara sürdüğü Taşınabilir Şarj Cihazlarından birisi olan NextPower Rock IV modeli 8.000 mAh’lik bir batarya değeri ile kullanıcı karşısına çıkıyor. Ortalama olarak cihaza göre değişiyor olsa da 2 ila 5 kez arasında Şarj İmkanı sunan NextPower Rock IV modeli 8.000 mAh’lik güç ile bir kullanıcı için ortalama 3-4 günlük bir Ek Batarya […]


Next NextStar firmasının pazara sürdüğü Taşınabilir Şarj Cihazlarından birisi olan NextPower Rock IV modeli 8.000 mAh’lik bir batarya değeri ile kullanıcı karşısına çıkıyor.

Ortalama olarak cihaza göre değişiyor olsa da 2 ila 5 kez arasında Şarj İmkanı sunan NextPower Rock IV modeli 8.000 mAh’lik güç ile bir kullanıcı için ortalama 3-4 günlük bir Ek Batarya Gücü sağlamış oluyor.

Li-Polymer yapıya sahip bir iç batarya kullanılan NextPower Rock IV serisinde giriş noktası 5V DC gerilim ve 1A akım gücüne sahip olarak tasarlanmış durumda.

 

NextPower Rock IV Teknik Özellikler
NextPower Rock IV Teknik Özellikler

 

Çıkışta ise kullanıcıya 2 seçenek sunulmuş. İlk seçenekde 5V DC Gerilim 1.2A çıkış gücü varken ikinci seçenekte Hızlı Şarj Destekli 5V – 2.4A değerinde bir çıkış kullanılmış durumda.

Ortalama olarak -10 derece ile +45 Derece arasında sorunsuz olarak çalışan NextPower Rock IV Powerbank ailesi 113,8×82,6×27 mm kalınlıkları ile de cepte çok fazla yer kaplamıyor.

 

NextPower Rock IV Satış Fiyatı
NextPower Rock IV Satış Fiyatı

 

NextPower Rock IV Satış Fiyatı ve Satış Noktaları

İlk etapta Next NextStar tarafından kendi Online Mağazası üzerinden satışa sunulan NextPower Rock IV Powerbank ailesi 99 TL üzerinden 10 TL indirim ile 89 TL gibi rakama alıcı bulmaya başlamış durumda.

Satın almak isteyenler https://magaza.next.com.tr/nextpower-rock-iv-8000mah/product/879 adresini kullanabilirler.

Ürün kısa sürede hem Teknoloji Mağazaları hem de İnternet Satış Siteleri üzerinden de son kullanıcıya ulaştırılmaya başlanacaktır diye düşünüyoruz.

 

NextPower Rock IV Kullanıcı Yorumları
NextPower Rock IV Kullanıcı Yorumları

 

NextPower Rock IV Kullanıcı Yorumları

NextPower Rock IV Taşınabilir Şarj Aleti satın aldı veya almayı düşünüyorsanız sizde YORUM kısmından Sorularınızı sorabilir, Düşüncelerinizi paylaşabilir ve Eleştirilerinizi özgürce dile getirebilirsiniz.

Bu sayede ilerleyen günlerde bu ürünü almak isteyenler için de hem bir rehber hem de kullanıcı kaynağı oluşturmuş olabiliriz.

 

NextPower Rock IV
NextPower Rock IV


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

  1. gider samsung alırım param çoksa, param yoksa da greentech alırım. ikisi de başarılı. next iyi marka ama hiçbiryer de yok arkadaş

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status