Tuşlu Telefon Satışları Patladı, Nokia Pazar Lideri

Cep Telefonu Modelleri

Her ne kadar artık herkesin elinde Akıllı Telefon olsa da 2015 yılında Satışlarında rekor bir yükseliş sağlandı. Pazarın hâkimi ise bu alanda firması oldu.

Apple, Samsung, HTC, Sony, Asus, LG, Huawei, Lenovo, General Mobile, Casper, Turkcell, Vodafone, Avea ve daha pazarda birçok marka altında Akıllı Telefon Modelleri satışta.

Ancak ülkemizdeki Ekonomik Dinamikler ve bazı atılan adımlar sebebiyle kullanım rakamları hiç azımsanamayacak durumda.

Hatta 2015 yılında oldukça yüksek rakamlara ulaşmış durumda.

 

Askerlere Telefon Serbestliği Satışları Etkiledi

Askerler için Kamerasız – İnternetsiz Telefon Kullanabilme noktasında gelen izinlerden sonra milyonlarca asker Tuşlu Telefon bakmaya başladı.

Bu durum özellikle Askerlerin yoğun olduğu bölgelerde Tuşlu Telefon Satışlarını bir anda zirveye çıkardı. Birçok firma Çinli Markaların Tuşlu Telefonlarını getirip satmaya başladı.

 

 

Yaşça Büyük Olanlar Tuşlu Telefon Bakıyor

Gençlerin Akıllı Telefon Sevdası malum. Aynı durum Akıllı Telefon Kullanmakta Zorlanan yaşlılar için de geçerli. Onlarda alıştıkları Kolay Menülü Tuşlu Telefonlardan vazgeçemiyorlar.

Bu sebeple de halen ’nın Tuşlu Modelleri sıkça soruluyor ve çokça satılıyor.

 

Nokia'dan 15 Euro'luk Cep Telefonu Nokia 105

 

İkinci Telefon İçin Tuşlu Telefon

Birçok kullanıcı ilk telefonlarını Pahalı – Özellikli Akıllı Telefonlardan seçerek günlük kullanımda işlerini görüyorlar.

Ancak gerek İş Telefonu gerekse ikinci hatları için genelde Uzun Şarj Süresine sahip, Özelliksiz telefon alma yoluna gidiyorlar.

Bu sayede hem kullanmadıkları ikinci cihaza ekstra para vermemiş oluyorlar hem de aldıkları cihaza göre 1 aya kadar giden şarj değerleri ile her gün iki telefon şarj etme gibi bir durumla karşı karşıya kalmıyorlar.

 

Cep Telefonu Modelleri

Modelleri

 

Ülkemizde Uzunca Süre Devam Eder

Askerlik sistemine giriş yapan Tuşlu Telefonlar, Yaşlı Amcaların kullanımları ve İkinci Telefon Kullanımı devam ettiği süreçte Tuşlu Telefon hayatına devam edecektir.

Bu alanda da Nokia ürün ürettiği müddetçe satış yapmaya, pazardaki Cep Telefonu Liderliğini sürdürmeye devam edecektir.