Vodafone Free Zone Nedir?

Vodafone Free Zone Nedir?

Vodafone tarafından lansmanı yapılan Vodafone Free Zone firmanın bir çeşit Gençlik Harekatıdır. Son dönemde Cep Özgür ve Genç Avantaj tarifelerini çıkaran, Özgür Genç Festivalini yapan, Kampüslerde stand açıp öğrencileri kendisine çekmeye çalışan Vodafone bu çalışmaları Tarifeler üzerinden değilde bir Organize Çalışma üzerinden yürütmeye karar verdi. Bundan birkaç sene önce Turkcell tarafından başlatılan GNCTRKCLL sistemine benzer […]


tarafından lansmanı yapılan Free Zone firmanın bir çeşit Gençlik Harekatıdır.

Son dönemde Cep Özgür ve tarifelerini çıkaran, Özgür Genç Festivalini yapan, Kampüslerde stand açıp öğrencileri kendisine çekmeye çalışan bu çalışmaları Tarifeler üzerinden değilde bir Organize Çalışma üzerinden yürütmeye karar verdi.

Bundan birkaç sene önce Turkcell tarafından başlatılan GNCTRKCLL sistemine benzer bir yapı oluşturan Vodafone bunu biraz daha ileriye taşımış ve gençlik için oldukça iyi bir platform oluşturmuştur.

Genel manada şu aşamaya kadar 1 Faturalı – 2 Faturasız tarife, Birkaç kampüste yapılacak olan Festivaller ile ilk senesinde oldukça yoğun bir çalışma içine girmesi de bunun bir göstergesidir.

Vodafone Free Zone kapsamında Vodafone Özgür Genç Tarifesi (Ön Ödemeli), Vodafone Cep Özgür Tarifesi (Ön Ödemeli), Avantaj Tarifesi (Faturalı) kullanıcılara hizmet sunmaktadır.

2011 Senesinde başlanılan Vodafone Free Zone çalışmalarını firmanın Web sayfasından takip edebilirsiniz. Ayrıca Sitemizden gelişmeler düzenli olarak sizlere aktarılıyor olacaktır.

 

  Vodafone Genç Avantaj Ekstra Hepsi Bir Arada Tarife

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

11 yorum

 1. ben cepkazan tarifesini kullaniyorum freezona uye olsam cepkazan tarifesindn yararlanmaya devam edebilir miyim ?

  • Freezon paketlerinden birisine geçmeniz durumunda CepKazan Tarifesinden çıkmanız gerekecektir.

 2. 6 aydır freezon özgür gençdeyim..sözde avantajlı diye,pişman oldum…20 tl yüklüyorsun,40 defa aç-kapa yaptın mı 20 tl bitiyor,ne yazık ki kandırıyorlar bizi,açıkçası sömürüyorlar..yazık bu gençlere….Bence en iyisi BİMCELL,6 saniyede 1 kuruş,60 sn.görüştün mü 10 kr.yazıyor,10 tl yükledin mi 250 dk.her yöne konuşuyorsun.Var mı bundan iyisi..uyanın gençler,paraları vodafona yedireceğinize,karnınızı doyurun,yabancıya yedirmeyin

 3. benim hattımda şu an 0 tl var.eksiye düşmeyi kapadım smsm bitti ve cep avans denilen şeyi öğrendim.-5 tl veriyolarmış smsn 0 olunca.ben 3 tl atsam kendi hattıma başka telden+ -5 lirayla 9 liralık sms yapabilirmiyim? yardımcı olursanız sevinirim..

 4. vadafondan dvamlı freezon msjları gliyo nete grdim araştrdm ama pk aydınlatmadı beni hala anlamış dglm freezonun nasl bi kampanya oldugunu

  • vodofone freezon özgür genç tarifesiBelirli zamanlarda gerçekten güzel kampanyaları var.En basitinden sms yapınca sana 1200 dk konuşma süresi veriyo vodofonlularla haftasonu.

  • FREEZONE yazıyorsun 1525’e ücretsiz mesaj atıyorsun, kulübe giriş yapıyorsun ve olay başlıyor.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
 • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status