Windows 8 İçin Uygulama Geliştirenlere Kısa Süreli Kampanya

Windows 8 İçin Uygulama Geliştirenlere Kısa Süreli Kampanya

Windows Phone 8 İşletim Sistemi için Uygulama geliştirip bunu Markete yüklemek isteyenlerden alınan 99 Dolarlık Kayıt Ücreti 8 günlük bir kampanya ilke 9 Dolar seviyesine taşındı. Özellikle Android ve İOS gibi işletim sistemlerinin uygulama sayısının yanına bile yaklaşamayan Microsoft firmasının bu kapsamda Uygulama sayısını arttırma amaçlı olarak kısa süreli kampanyası işe yaramaya başladı bile. Geliştiriciler […]yorumlar.net

İşletim Sistemi için Uygulama geliştirip bunu Markete yüklemek isteyenlerden alınan 99 Dolarlık Kayıt Ücreti 8 günlük bir kampanya ilke 9 Dolar seviyesine taşındı.

Özellikle Android ve İOS gibi işletim sistemlerinin uygulama sayısının yanına bile yaklaşamayan Microsoft firmasının bu kapsamda Uygulama sayısını arttırma amaçlı olarak kısa süreli kampanyası işe yaramaya başladı bile.

Geliştiriciler daha önce yüksek ücret sebebi nedeniyle uygulamalarını Windows Mobile üzerinden dağıtamazken bu kampanya sayesinde 9 Dolar gibi bir ücretle diledikleri kadar uygulamayı Windows Phone Market üzerinden paylaşabilecekler.

Windows 8 İçin Uygulama Geliştirenlere Kısa Süreli Kampanya
İçin Uygulama Geliştirenlere Kısa Süreli Kampanya

 

Normalde 99 Dolar olan Microsoft, Windows Phone geliştirici kayıt ücreti, 30.10.2012‘den 07.11.2012 tarihine kadar sadece 9 Dolar olacak.

Kayıt sırasında yine sizden 99 Dolar alınıyor fakat Microsoft, 60 ile 90 gün arası bir tarihte sizlere 91 Dolar geri ödüyor.  Kampanya ile ilgili daha fazla bilgiye buradaki adresten ulaşabilirsiniz.

Kısacası hedefinizde Windows Mobile serisi de varsa bu kampanyayı kaçırmayın deriz.

  Nokia'nın Son Umudu Windows 8 mi?
iPhone Hafızada Yer Açma

YAZAR HAKKINDA

Cepseyir Teknoloji Dünyası
Cepseyir Teknoloji Dünyası Çeşitli sektörlerde içerik yazarı olarak hizmet verdikten sonra, teknoloji ve mobil dünyasındaki haberleri okuyuculara ulaştırmak için çalışmaktadır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status