• TARİH: 24.05.2018
Yüksek Depolama Kapasiteli Kingston DataTraveler Ultimate USB Bellekler Duyuruldu

Yüksek Depolama Kapasiteli Kingston DataTraveler Ultimate USB Bellekler Duyuruldu

Kingston firması tarafından CES 2017 öncesinde duyurusu yapılan Kingston DataTraveler Ultimate Generation Terabyte modelleri ile 512 GB, 1 TB ve 2 TB boyutundaki USB Bellekler hayatımıza giriş yaptı.



yorumlar.net

Kingston firması tarafından CES 2017 öncesinde duyurusu yapılan Kingston  DataTraveler Ultimate Generation Terabyte modelleri ile 512 GB1 TB ve 2 TB boyutundaki USB Bellekler hayatımıza giriş yaptı.

Günümüzde Hard Disk ve SSD Disklerde görmeye alıştığımız 1 TB ve 2 TB Depolama Alanları bu modeller ile USB Bellek Boyutuna düşürülmüş oldu.

Depolama noktasında günümüzdeki USB Bellek standartlarını alt üst eden DataTraveler Ultimate GT serisinin çıkışı ise USB 3.1 Gen 1 (USB 3.0). Bu sayede de kullanıcılara yüksek depolama alanının yanında yüksek hızlı veri aktarımı performansı da sunmuş oluyor.

 

Yüksek Depolama Kapasiteli Kingston DataTraveler Ultimate USB Bellekler

 

Metal Kaplama ve 5 Yıl Garanti

Kingston DataTraveler Ultimate Generation Terabyte ailesinin gerek 1 TB gerekse de 2 TB boyutuna sahip modellerde Çinko Alaşımlı Metyal Gövde kullanan firma bu sayede cihazın dayanıklılık kapasitesini yükseltmiş durumda.

5 Yıl Garanti Seçeneği ile kullanıcı karşısına çıkan firma Teknik Destek Noktasında da tüketicilere hızlı ve sorunsuz bir satış sonrası hizmet sunacağını garanti ediyor.

Henüz resmi olarak satışa çıkmayan modelin CES 2017 sonrasında resmi olarak satışa çıkması ve rakamsal olarak da ne kadarlık bir fiyat etiketine sahip olacağının belli olması bekleniyor.

Yüksek Depolama Kapasiteli Kingston DataTraveler Ultimate USB Bellekler Duyuruldu

 

iPhone Hafızada Yer Açma

YAZAR HAKKINDA

Cepseyir Teknoloji Dünyası
Cepseyir Teknoloji Dünyası Çeşitli sektörlerde içerik yazarı olarak hizmet verdikten sonra, teknoloji ve mobil dünyasındaki haberleri okuyuculara ulaştırmak için çalışmaktadır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status