Apple iPhone 5 İçin Özel Korumalı Kılıf Geliyor

Üretiminde kullanılan alüminyum yüzeyin çok çabuk çizilmesi ve boya atması gibi bir sorunla karşılaşılan ve Apple tarafından normal bir olay olduğu belirtilen Apple iPhone 5 modeli için aksesuar üreticisi Esoterism isimli firma tarafından Embrace 5 isimli özel bir kılıf üretimine başlandı. Oldukça şık bir tasarıma sahip olması beklenilen ve Alüminyum yapıdaki bir kasadan üretilmiş olan […]Üretiminde kullanılan alüminyum yüzeyin çok çabuk çizilmesi ve boya atması gibi bir sorunla karşılaşılan ve Apple tarafından normal bir olay olduğu belirtilen Apple iPhone 5 modeli için aksesuar üreticisi Esoterism isimli firma tarafından Embrace 5 isimli özel bir kılıf üretimine başlandı.

Oldukça şık bir tasarıma sahip olması beklenilen ve Alüminyum yapıdaki bir kasadan üretilmiş olan Embrace isimli kılıf henüz üretim aşamasında. O sebeple aramanız durumunda ulaşamayacaksınız.

Ekim ayı içerisinde satışa sunulması beklenilen bu özel kılıfın iPhone 5 ile oldukça başarılı bir yerleşim sağladığını söylemekte fayda var. Fiyat olarak da Apple ürünlerine yakışır bir seviyede ve 89 Dolar gibi bir fiyat etiketine sahip.

Apple iPhone 5 İçin Alüminyum Kılıf Embrace
Apple iPhone 5 İçin Alüminyum Kılıf Embrace

Ülkemizde ne zaman satılır veya nasıl satılır bilemiyorum ama ülkemizde de 150 TL gibi bir rakam verip alabilecek oldukça yoğun Apple kitlesinin olduğu kesin.

  iPhone 5 16 GB 3,299 TL Fiyatı İle Türkiye'de
Embrace 5 Alüminyum iPhone 5 Kılıfı
Embrace 5 Alüminyum iPhone 5 Kılıfı

 

iPhone Hafızada Yer Açma

YAZAR HAKKINDA

Cepseyir Teknoloji Dünyası
Cepseyir Teknoloji Dünyası Çeşitli sektörlerde içerik yazarı olarak hizmet verdikten sonra, teknoloji ve mobil dünyasındaki haberleri okuyuculara ulaştırmak için çalışmaktadır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

3 yorum

  1. Cidden güzel bir ürün. Alüminyum kasa olması darbeleri de engellemesine yardımcı olacaktır. TR de belki satılmaz ama Ebay dan alırım çıkınca.

  2. Değişik bir ürün olmuş ama anlamadığım neden bu kadar pahalı. Altından mı arkadaş. 150 TL nedir ya…

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status