Asus ZenFone 3 Serisinin Teknik Özellikleri Netleşti

Asus ZenFone 3 Serisinin Teknik Özellikleri Netleşti

Daha önce AnTuTu testlerinde ortaya çıkan Asus ZenFone 3 serisinin Tüm Özellikleri GFXBench Testlerinde netleşmiş oldu. Özelliklere bakıldığında Asus ZenFone 3 serisinin beklendiği 5.5 İnçlik bir ekrana sahip olduğu görünüyor. Ancak Sancak Gemileri gibi 2K Ekran yerine Batarya Ömrünü daha verimli kullanan Full HD Ekran tercih edilmiş durumda. SnapDragon 820 serisi 4 Çekirdekli bir işlemci […]


Daha önce AnTuTu testlerinde ortaya çıkan serisinin Tüm Özellikleri GFXBench Testlerinde netleşmiş oldu.

Özelliklere bakıldığında serisinin beklendiği 5.5 İnçlik bir ekrana sahip olduğu görünüyor. Ancak Sancak Gemileri gibi 2K Ekran yerine Batarya Ömrünü daha verimli kullanan Full HD Ekran tercih edilmiş durumda.

SnapDragon 820 serisi 4 Çekirdekli bir işlemci ile pazara çıkacak olan serisinin bu anlamda Samsung Galaxy S7 gibi, LG G5 gibi, HTC 10 gibi modellerle çok rahat mücadele edeceği netleşmiş oldu.

Cihazın 4 GB Ram Bellek ve 128 GB Dâhili Depolama Alanına sahip olacağı da gelen bilgiler arasında.

 

Asus ZenFone 3 Modeller
Modeller

 

Beklendiği Gibi 21 MP Arka Kamera Mevcut

Cihazda 21 MP değerinde 4K Video Kaydı yapabilen bir Arka Kamera kullanan firması ön kısımda ise 2K Çözünürlükte Video kaydı yapabilen 8 MP değerinde bir kameradan yana kullanmış tercihini.

Sızan bilgilere göre ZenFone 3 serisinde bu sefer Çift Sim Kart yerine Tek Sim Kart yapısına dönüş sağlanmış durumda.

Android 6.0.1 Marshmallow İşletim Sistemine ve Zen UI Ara Yüzüne sahip olacak olan modelin Parmak izi Okuyucu gibi donanımsal özelliklere sahip olacağı da daha önceden belli olmuştu.

 

Asus ZenFone 3 Sızıntı Bİlgiler
Sızıntı Bİlgiler

 

Telefon Dışında Ekstrem Bir Ürün Daha Pazara Çıkacak

Pazartesi günü yapılacak olan Lansmanı aslında sadece Akıllı Telefon alanında olmayacak.

’ tan aldığımız bazı bilgilere göre o gün oldukça farklı ve pazarda dikkat çekecek bir ürün daha tanıtılacak.

Şu aşamada Kaynakları bu ürünü sır gibi saklıyorlar. Ancak ürünün Tablet PC, Akıllı Telefon ya da Bilgisayar ürünü olmayacağı bilgisini net olarak verebiliyorlar.

Bu noktada da beklentiler arasına Aksiyon Kamerası, VR Gözlük, Akıllı Saat, 360 Derece Video Kamera gibi seçenekler gelse de cephesinin heyecanı daha farklı bir ürünün pazara çıkacağını gösteriyor.

Tabi ki hem ZenFone 3 ailesinin diğer modellerini hem de diğer Sürpriz ürünleri görmek için 30 Mayıs 2016 Pazartesi gününü beklememiz gerekecek.

Asus ZenFone 3 Yakında Duyurulacak
ZenFone 3 Yakında Duyurulacak


Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • YORUM
Dost Siteler