Bu Otelde Kalanlara Altın iPad Veriyorlar

Bu Otelde Kalanlara Altın iPad Veriyorlar

Haberimizin başlığını yanlış okumadınız. Bu otel gelen müşterilerinin kullanımı için bir adet 24 Ayar Altın iPad veriyor. iPad’i kullanabilmeniz için geceliği 1500 Dolar olan odalardan birinde kalmanız gerekli. Tabi çıkarken geri iade ediyorsunuz. Otelimizin adını birçok kişi tahmin etmiş olabilir. Dubai’deki dünyanın tek 7 yıldızlı gemi oteli Burj El Arab. Dünyanın en önde gelen zenginlerinin kaldığı […]yorumlar.net

Haberimizin başlığını yanlış okumadınız. Bu otel gelen müşterilerinin kullanımı için bir adet 24 Ayar Altın iPad veriyor. iPad’i kullanabilmeniz için geceliği 1500 Dolar olan odalardan birinde kalmanız gerekli.

Tabi çıkarken geri iade ediyorsunuz. Otelimizin adını birçok kişi tahmin etmiş olabilir. Dubai’deki dünyanın tek 7 yıldızlı gemi oteli Burj El Arab.

Dünyanın en önde gelen zenginlerinin kaldığı bu otelde 200 Adet özel yapım 24 ayar altın iPad bulunuyor. Daha önceden her odasına bir iMac koyan otel şimdide çok özel odalarına Altın iPad hizmeti veriyor. Otelde kaldığı sürece oda dışında kullanmaları için tahsis edilmiş.

24 Ayar Altın iPad
24 Ayar Altın iPad

Tabiki bu lüksiyet otelin tek özelliği değil, Burj El Arab oteli özel saunalarıyla jakuzileriyle, odaya özel hizmetçileriyle, her odaya özel dev plazma televizyonlarıyla ve rols royce araç hizmetleriyle tanınan bir otel. Artık Burj El Arab müşterilerine sunduğu Altın iPad’leriyle de anılacak.

iPhone Hafızada Yer Açma

YAZAR HAKKINDA

ismail Tıknaz
ismail Tıknaz Orta Doğu Teknik Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği mezunu olamn yazarımız, sektöre ilişkin haberler üretiyor.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status