Galaxy S5 Serisine Android 4.4.3 Güncellemesi Yolda

Samsung tarafından 2014 senesi Amiral Gemisi olan Samsung Galaxy S5 serisine Android 4.4.3 Kit Kat Kararlılık Güncellemesini sunmaya hazırlanıyor.

Bu sene kullanıcılar tarafından pek beğenilmeyen Samsung Güncellemeleri sonrasında Tepe Model olan Galaxy S5 serisine son sürüm olan Android 4.4.3 Kit Kat Güncellemesi verilmeye hazırlanılıyor.

Temel anlamda İşletim Sistemi Yapısında bir değişikliğe gidilmeyen bu güncelleme ile özellikle Güvenlik noktasında bazı adımlar atılmış ve Kit Kat serisi daha Stabil Hale getirilmişti.

Galaxy S5 Serisine Android 4.4.3 Güncellemesi Yolda
Galaxy S5 Serisine Android 4.4.3 Güncellemesi Yolda

Galaxy S5 Android 4.4.3 Güncellemesi En Erken Temmuz’da

SamMobile tarafından sızdırılan bilgilere göre Samsung Galaxy S5 ve Samsung Galaxy S4 LTE serilerine verilecek olan Android 4.4.3 Kit Kat Güncellemesi en erken Temmuz ayında yüklenebilir hale gelecek.

Samsung Galaxy S4 serisinin normal sürümüne verilmeyecek olan güncelleme sadece LTE serisine sağlanacak.

 

4.4.3 Güncellemesi Değişiklik İçermiyor

Yapısal olarak bir değişiklik içermeyen Android Güncellemesi cihazlarda yaşanan bazı Yazılımsal Sorunları ve Güvenlik Açıklarının önüne geçmeyi planlıyor.

Şu aşamaya kadar Nexus serisi ve Google Edition serisi dışında hiçbir cihaza sunulmayan güncelleme birçok firma tarafından da Önemsiz Statüsünde bekletiliyor.

Samsung Galaxy S5, Samsung Galaxy S4 LTE serisine sunulacak olan Android 4.4.3 Güncellemesi ile alakalı yeni bilgiler geldikçe sizlere sunuyor olacağız.

 

Galaxy S5 Serisine Android 4.4.3 Güncellemesi Yolda

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir