General Mobile Discovery 2 Plus Vodafone Satış Kampanyası

Yazı İçinde Bulabileceğiniz Bilgiler Neler?

General Mobile Discovery 2 Plus serisinin Sözleşmeli Satışlarına Vodafone firması başladı. Kampanyalı paketler ile 23 TL’den başlayan fiyatlarla Vodafone Kullanıcıları Discovery 2 Plus modeline sahip olabilecekler.

Discovery 2 modelinin Tek Sim Kartlı ve Micro SD Kart girişli serisi olan Discovery 2 Plus modeli Donanım ve Kasa olarak ise birebir aynı olarak pazara sürülmüş durumda.

Pazardaki satışlarına ise Vodafone ile başlayan firma Discovery 2 Plus serisi için Vodafone Sözleşmeli Paketlerini aktife aldı.

 

Ayda 23 TL’den Başlayan Ödemeler İle

Discovery 2 Plus modeline sahip olmak isteyen Vodafone Kullanıcıları aylık olarak 23 TL’den başlayan fiyatlar ile 24 Aylık Sözleşme imzalamak şartı ile ürüne Vodafone Bayilerinden ulaşabilirler.

Kampanya ile ilgili detaylara ulaşmak isteyen Vodafone Kullanıcıları aşağıdaki bölümden detaylı bilgi alabilirler.

Kampanya sonlanma tarihi 31 Aralık 2014 olmakla beraber Vodafone senelik olarak kampanya yenilemesi yapabilmektedir.

General Mobile Discovery 2 Plus Vodafone Satış Kampanyası
General Mobile Discovery 2 Plus Vodafone Satış Kampanyası

Vodafone General Mobile Discovery 2 Plus Paketler

Paket İsmi Tarife/ Paket Ücreti Ek Ücret Aylık Ücret Kontrat
Genç Avantaj Ekstra 35 TL 53 TL 88 TL 24
Duran Ekstra Tarife 35 TL 48 TL 83 TL 24
Vodafone FreeZone

Faturayı Aşmayan Tarife

25 TL 58 TL 83 TL 24
Devreden Süper Tarife 49 TL 43 TL 92 TL 24
Faturayı Aşmayan Tarife 40 TL 48 TL 88 TL 24
Cep Çiftçi 40 44 TL 48 TL 92 TL 24
Red Classic Extra 75 TL 38 TL 113 TL 24
Komple Devreden Tarife 49 TL 43 TL 92 TL 24
Red Classic 70 TL 38 TL 108 TL 24
Komple Devreden Tarife 49 TL 43 TL 92 TL 24
Cep Kamu Maksi 45 TL 48 TL 93 TL 24
Red Extra 85 TL 33 TL 118 TL 24
Red 95 TL 28 TL 123 TL 24
Red Elite Extra 125 TL 23 TL 148 TL 24
Red Elite 150 TL 23 TL 173 TL 24

 

 

Vodafone Discovery 2 Plus Kampanya Detayları

Kampanya stoklarla sınırlıdır ve bireysel aboneler için geçerlidir.

 • Kampanya taahhüt süresi 24 aydır.
 • Kampanya kapsamında 24 ay süresince Red Classic, Red, Red Elite, Cep Kamu Maksi, Cep Çiftçi 40, Genç Avantaj Ekstra, Faturayı Aşmayan, Duran Ekstra, Devreden Ekstra , Devreden Süper, Komple Devreden, Red Classic Extra, Red Extra, Red Elite Extra ve Faturayı Aşmayan Ekstra tarifelerinden birini kullanmayı taahhüt eden aboneler her bir tarife için ayrı ayrı belirlenmiş aylık ek ödemeler karşılığında kampanya kapsamında sunulan telefonun sahibi olabileceklerdir.
 • Kampanya kapsamında yer alan abonelerin yapacağı görüşmeler ve/veya gönderilecek SMS’leri ve/veya paket üzeri data kullanımları, her bir GSM hattına tanımlanmış olan kampanya seçeneğine ait bedel haricinde, ayrıca kampanyaya tabi hattın içinde bulunduğu mevcut tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir. Kampanya kapsamında abonelerin seçtikleri tarife bedelleri üzerinden seçilen tarifeye göre indirim verilecektir.
 • Uluslararası aramalar, yurtdışında görüşme (roaming) ücretleri ve özel servis aramaları için Vodafone Abonelik Paketleri ve Ücret Tarifeleri geçerli olup, ayrıca ücretlendirilecektir.
 • Kampanya kapsamında Vodafone Cep Merkezleri’nden yapılacak satışlarda Vodafone tarafından belirlenmiş olan kurallara uymayan aboneler belirlenmiş 12 aylık bedeli anlaşmalı bankaların kredi kartlarıyla ödeyeceklerdir; abonelerin kendisine ya da aboneyle aynı soyada sahip bir yakınına ait olması gereken kredi kartlarından çekilen bu tutarlar 12 ay süresince eşit olarak faturalarından düşecektir. Kredi kartıyla çekilen tutar dışında kalan tutarlar aboneden ayrıca aylık fatura yoluyla tahsil edilecektir. Kampanya dahilinde geçerli kredi kartı olmayan ve Vodafone tarafından belirlenen kurallara uymayan aboneler bu kampanyaya dahil edilemeyeceklerdir.
 • Kampanyadan kredi kartıyla yararlanacak müşteriler sadece anlaşmalı bankaların kredi kartıyla kampanyaya dahil olabileceklerdir. General Mobile Discovery II için kredi kartından çekilecek tutar 576 TL’dir.

 

 • Abonelerin kampanyaya dahil etmek istedikleri hattı aşağıdaki kurallara uyması durumunda aboneler için kredi kartıyla ödeme zorunluluğu bulunmamaktadır. Son 6 aydır faturalı Vodafone abonesi olmak ve/veya son 6 aydır kısıtlı dondurulmuş/iptal/kapama statüsüne girmemiş olmak, son 6 aydır hat kısıtlanmış olsa bile kısıtlamadan sonraki 5 gün içinde borcunu ödemiş olması, hattın son 6 ay içerisinde fatura son ödeme tarihi geçilmişse, son ödeme tarihinden sonraki 20 gün içinde ödemesini yapmış olmak ve bu hatta ait son 6 aylık ödenmiş fatura tutarı toplamının en az 150 TL olması kredi kartıyla ödeme zorunluluğu olmaması için aranan şartlardır. Abonenin kampanyaya dahil etmek istediği hattı yukarıdaki kuralları sağlamıyorsa müşteri numarası altındaki diğer hatlara bakılır. Bu hatlardan en az birinin yukarıda yer alan tüm kriterleri sağlaması durumunda , kritere uymayan hatları ile kredi kartsız kampanyaya dahil olabileceklerdir.  Yukarıdaki koşulları sağlayan abonelere alternatif olarak aşağıdaki koşulları sağlayan hatlar için de kredi kartıyla ödeme zorunluluğu bulunmamaktadır:
 • Numarasını son 90 gün içinde Vodafone faturalıya taşımış olan veya son 90 gün içinde Vodafone faturalı hat tesis eden müşteri için Vodafone bayi çalışanı KKB internet sitesi üzerinden “KKB Risk Raporu”na erişebiliyor ise ve alınan raporda müşterinin kredi notu en az 1400 ise, “Gecikmedeki bakiye toplamı” 100 TL’yi aşmıyorsa ve “Toplam Takip Bakiyesi” 0TL ise hat kampanyalardan kredi kartsız yararlanabilir.
 • Son 3 aydır Vodafone faturalı abonesi olan veya numarasını son 30 gün içinde Vodafone faturalıya taşımış olan TSK mensubu çalışan subay ve astsubaylar, Milli Eğitim Bakanlığı, Adalet Bakanlığı, Sağlık Bakanlığı kamu çalışanları kurum kimliklerini ibraz ederek kampanyalardan kredi kartsız yararlanabilir. Mevcut bazımızda olan abonelerimizin kampanyadan yararlanabilmeleri için son ödeme tarihi geçmiş ve ödenmemiş faturasının olmaması gerekmektedir.
 • Numarasını Vodafone’a taşımak isteyen müşteriler mevcut operatöründe son 6 aydır faturalı hatta olduğunu, son 6 aydaki 6 faturasının toplamının minimum 180TL olduğunu ve fatura ödemelerini yaptığını Vodafone bayi çalışanına çevrimiçi selfservis ekranlarından ispat ettiği durumda kampanyalardan kredi kartsız yararlanabilir. Kampanyaya numarasını taşıdıktan sonraki 30 gün içinde dahil olmalıdır.
 • Vodafone bayilerimizin kefil olmayı kabul ettiği müşteriler kampanyalardan kredi kartsız yararlanabilir.
 • Son 6 aydır faturasız Vodafone abonesi olan, son 6 aydır kısıtlı (kendi isteği ile kısıtlama hariç), dondurulmuş, iptal ve kapama statüsüne girmemiş olan, son 6 aydır toplamda en az 150 TL yüklemiş olan ve son 6 aydır her ay minimum 15 TL harcama (avans bakiyeler dahil, TL transferler hariç) yapan faturasız abonelerimiz kampanya kapsamında yer alan faturalı tarifelerden birine geçiş yaparak kredi kartsız kampanyalardan yararlanabilir. İlgili kuralları sağlan abonelerimiz faturalı tarifeye geçtikten sonraki 30 gün içinde kampanyaya dahil olmalıdır ve kampanya girişinde müşteri numaralarına bağlı tüm hatları için son ödeme tarihi geçmiş ve ödenmemiş faturasının olmaması gerekmektedir.
 • Bireysel aboneler kampanyaya dahil olan belirtilen bireysel tarifeler arasında geçiş yapabilirler. Ancak abonelerin paketler arası geçiş yapmalarına belirli kurallar karşılığında izin verilmektedir: Red Classic tarifesindeki aboneler Red, Red Elite, Red Classic Extra, Red Extra ve Red Elite Extra tarifelerine ; Red tarifesindeki aboneler Red Elite ve Red Elite Extra tarifelerine ; Faturayı Aşmayan tarifesindeki aboneler Faturayı Aşmayan Ekstra tarifesine; Duran Ekstra tarifesindeki aboneler Devreden Ekstra, Devreden Süper tarifelerine; Devreden Ekstra tarifesindeki aboneler Devreden Süper tarifesine; Devreden Süper tarifesindeki aboneler Devreden Ekstra tarifesine; Komple Devreden tarifesindeki aboneler Devreden Ekstra ve Devreden Süper tarifelerine; Red Classic Extra tarifesindeki aboneler Red Extra ve Red Elite Extra tarifelerine; Red Extra tarifesindeki aboneler Red Elite Extra tarifesine; sadece kampanyaya giriş yaptıkları pakete göre eşit/üst bedelli paketlere geçiş yapabilirler. Aboneler üst pakete geçtiklerinde aldıkları indirim miktarı değişmez, kampanyaya giriş yaptıklarında hakettikleri indirim miktarı tüm kampanya süreleri boyunca geçerli olur.
 • Abonelerin üzerinde ileri tarihli paket değişikliği varsa fakat aboneler kampanyaya bu ileri tarihli paket ile giriş yapmak istiyorsa, aboneler ancak ileri tarihli paket değişiklikleri tamamlandıktan sonra kampanyaya giriş yapabilirler.
 • Kampanyaya dahil olan abonelerin 3G servisi otomatik olarak açılacaktır.
 • Abonenin tarife kapsamında kazandığı dakikalar, SMS’ler ve veri üçüncü şahıslara transfer edilemez; kullanılmayan dakika, SMS ve veri bir sonraki aya devretmez.
 • Abonenin seçmiş olduğu tarifenin esasları mevcuttakiyle aynıdır.
 • İlgili paketin bedeline satın alınan içerik ücretleri dahil değildir. İçerik ücretleri ayrıca ücretlendirilir.
 • Yurtdışı kulanımlarda standart roaming tarifesi geçerli olur.
 • Bir GSM numarası sadece bir kere kampanyadan yararlanabileceklerdir.
 • Bireysel müşteri numarasına bağlı en fazla 2 abonelik (GSM numaraları) aynı anda kampanyadan faydalanabilir.
 • Yeni bir cihaz kampanyasına girmek isteyen abone son 2 ay içerisinde kendi isteği ile herhangi bir cihaz kampanyadan çıkış yapmış ise, çıkış yaptığı kampanyanın cezasını ödemeden yeni cihaz kampanyasına giriş yapamayacaktır.
 • Hattın iptal edilmesi, dondurulması, kısıtlanması, kapatılması, devredilmesi, faturasız hatta çevrilmesi, numara taşınabilirliği kapsamında başka bir operatöre geçilmesi, kampanyaya girişte seçilen tarifeden daha az bedelli bir pakete geçilmesi ve/veyaya kampanyada geçerli tarifeler haricinde bir pakete geçilmesi, durumunda aboneye cezai şart tutarı yansıtılacaktır.
 • Cezai şart tutarı, cihazın taahhütname imza edildiği tarihte Vodafone tarafından belirlenen kampanyaya özel son kullanıcı fiyatından, kampanyaya aykırı durumun meydana geldiği tarihe kadar cihaz taksit bedeli altında yapılmış ödemelerin düşülmesi suretiyle, kurumun cezai şartlarla ilgili kararına uygun olarak hesaplanacaktır. Bu tutara ayrıca tarife bedeli üzerinden verilmiş indirimler de eklenecektir. Cezai şart tutarı abonenin çıkacak ilk faturasına yansıtılacak ve aboneden tamamı tahsil edilecektir.
 • Kampanya kapsamında yer alan aboneler aksini belirtmediği sürece kampanya taahhüt süreleri bitmiş olsa dahi, aylık paket (cihaz temlik bedeli hariç) kullanımına devam edecek olup, indirim bedelleri sona erecektir.
 • İçerisinde data olmayan tarifelerde (Cep Kamu Maksi-Cep Çiftçi 40) aboneye 2 ay (fatura dönemi) 30 gün kullanım süreli aşımsız 250MB kullanım hakkı ücretsiz verilecektir. 2 ayın sonunda abone paketini iptal etmediği takdirde ücretlendirilecektir. Abone, paketinin iptali için “IPTAL NET250” yazarak 3636’ya SMS atabilir.
 • Faturayı Aşmayan tarifede aboneye 24 ay (fatura dönemi) boyunca 30 gün kullanım süreli 500MB data kullanım hakkı ücretsiz (promosyon) verilecektir. 24 ayın sonunda ücretsiz kullanım hakkı sona erecek ve herhangi bir şekilde ücretlendirme söz konusu olmayacaktır. 250 /500MB kullanım hakkı ile ilgili esaslar aşağıdaki gibidir:
 • Abonenin mevcut kullandığı bir data paketi varsa yenisi tanımlandığında eski paketi iptal olacaktır. (Faturayı Aşmayan tarifede iptal olmayacaktır)
 • Aylık 250 MB kullanıma erişilmesi durumunda dönem sonuna kadar internet erişimi kesilir. İnternet erişimini kesmek icin bağlantı hızı 1 kbps’a düşer. İnternet erişimine devam etmek için ek paket satın alınması gerekir. 2 ayın sonunda paket fatura dönemi içerisinde iptal edilmediği sürece otomatik olarak yinelenir. Paketler, fatura dönemi içerisinde iptal edilmediği sürece, otomatik olarak yinelenir. (Faturayı Aşmayan tarifede 24 ay boyunca internet kullanım hakkı ücretsiz yinelenecektir)
 • Faturalı hatlar için fatura dönemi içerisinde kullanılır. Aylık verilen data kullanım miktarının dolması durumunda internet erişimine devam edebilmek için günlük ek paket alınabilir.
 • Faturalı hatlarda ilk girişlerde ücret ve kullanım kapasitesi ilk fatura döneminin kalan gününe göre hesaplanıp”eşit olarak bölünmüş” kullanıma sunulur.
 • Net Avantaj Internet paketlerinin geçerlilik süresi onay SMS’inin gelmesinin ardından başlar. (Faturayı Aşmayan tarifede bilgilendirme SMSi gelecektir)
 • Fatura dönemi içerisinde yapılan iptal işlemleri fatura kesim tarihinde gerçekleşir, iptal isteğinde bulunduğunuz andan fatura kesim tarihine kadar İnternet paketinden yararlanmaya devam edebilirsiniz. Aylık paket ücreti fatura kesim tarihinde faturanıza yansıtılır. (Faturayı Aşmayan tarifede iptal olmayacaktır.)
 • Sadece yurt içinde geçerlidir. Yurtdışındaki data kullanımınız GPRS uluslararası dolaşım tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
 • Aylık paketler ile internet üzerinden ses iletişimi (VOIP) ve doğrudan dosya paylaşımı (P2P) programları vb. hizmetler kullanılamaz.Paket bedeline Abone Olınan içerik ücretleri dahil değildir. İçerik hizmetleri ayrıca ücretlendirilir.
 • Data kullanımında alınan ve gönderilen (download+upload edilen) veri paket limitinden düşer.
 • Net Avantaj Internet paketlerini satın alan kullanıcıların 3G servisi otomatik olarak açılır.Paket kullanıldığı sürece 3G servisi kapatılmaz.
 • Paketlerden, eğer 3G abonesi iseniz ve cep telefonunuz 3G destekliyorsa 3G hızında, 3G abonesi değilseniz 2G/Edge hızında faydalanabilirsiniz. Vodafone 3G kapsaması coğrafi koşullara bağlı olarak değişiklik gösterebilir.
 • İnternet Paketi’ni kullanabilmek için telefonunuzdaki internet ayarlarınızın yapılmış olması gerekmektedir.o Vodafone tarife/paket koşullarını, tarifeye/pakete ilişkin kampanya koşullarını ve ücretlendirmesini değiştirme hakkını saklı tutar.
 • Abone, paketinin iptali için “IPTAL NET250” yazarak 3636’ya SMS atabilir. (Faturayı Aşmayan tarifeye özel verilen 500 MB kullanım hakkı bittiğinde herhangi bir ücretlendirme söz konusu olmayıp iptaline gerek bulunmamaktadır). Paket fatura kesim tarihinde sonlanacaktır.
 • Farklı bir data opsiyonuna geçmek için data paketinizi iptal etmeniz gerekmez. Başka bir pakete geçmek istediğinizde sadece yeni paketinizi talep etmeniz yeterlidir. Ayrıca kalan kullanımlarınızı, önceki paketinizin bitiş tarihine kadar kullanabilirsiniz. İkinci paketi aldığınızda, ilk paket bir daha yenilenmez fakat son kullanım tarihine kadar kullanılabilir. (Faturayı Aşmayan tarifede 24 ay boyunca internet kullanım hakkı ücretsiz yinelenecektir) Son alınan paketin yenilenme tarihinde kullanılmayan internet bir sonraki aya devretmez.
 • Vodafone, tarife ve kampanya özelliklerinde ve ücretlendirmesinde Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumunu tarafından belirlenen usullere uygun olarak değişiklik yapma hakkının saklı tutar.
 • Kampanya sonlanma tarihi 31.12.2014’tür.

General Mobile Discovery 2 Plus Vodafone Satış Kampanyası

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir