LG G3 Modelinde de Suya ve Toza Dayanıklı Kasa Kullanılacak

Sony Xperia Z serisinde başlayan Suya ve Toza Dayanıklı Kasa geleneği Xperia Z1, Xperia Z2 ve Samsung Galaxy S5 modellerinden sonra LG G3 modeline de sıçradı. 2013 senesinde pazara sürülen cihazlarda bulunması beklenilen Suya ve Toza Dayanıklı Kasa Yapısı (IP67 Sertifikalı Kasalar) ne yazık ki sadece Sony kanadı tarafından tercih edilmiş, diğer firmalar bu değişime […]Sony Xperia Z serisinde başlayan Suya ve Toza Dayanıklı Kasa geleneği Xperia Z1, Xperia Z2 ve modellerinden sonra modeline de sıçradı.

2013 senesinde pazara sürülen cihazlarda bulunması beklenilen Suya ve Toza Dayanıklı Kasa Yapısı (IP67 Sertifikalı Kasalar) ne yazık ki sadece Sony kanadı tarafından tercih edilmiş, diğer firmalar bu değişime uzak kalmıştı.

Ancak MWC 2014 fuarında tanıtımı yapılan modelinin ve modelinin IP67 serisi Suya ve Toza Dayanıklı Kasa yapısı ile pazara çıkacak olması diğer firmalar için de mecburi bir dönüşüm gerektirdi.

LG G3 Modelinde de Suya ve Toza Dayanıklı Kasa Kullanılacak
Modelinde de Suya ve Toza Dayanıklı Kasa Kullanılacak

Konu ile alakalı olarak sızdırılan son bilgilere göre ise modelinde de IP67 Sertifikası kullanılacak. Yani LG G3 modeli de Suya ve Toza Dayanıklı bir kasa yapısı ile son kullanıcıya sunulacak.

  Samsung Galaxy S5 Metal Kasa İle Gelmeyebilir

Bunun yanında son gelen sızıntılar HTC One 2 M8 modelinin de pazara IP67 Sertifikası ile çıkabileceği yönünde.

iPhone Hafızada Yer Açma

YAZAR HAKKINDA

Cepseyir Teknoloji Dünyası
Cepseyir Teknoloji Dünyası Çeşitli sektörlerde içerik yazarı olarak hizmet verdikten sonra, teknoloji ve mobil dünyasındaki haberleri okuyuculara ulaştırmak için çalışmaktadır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status