Pasaport Kayıt İşlemleriLG K10 Modeli Türkiye’de Satışa Çıkıyor, Fiyat Netleşti

LG K10 Modeli Türkiye’de Satışa Çıkıyor, Fiyat Netleşti

LG’nin yeni modeli olan ve CES 2016’da duyurusu yapılan LG K10 serisinin Fiyatı Netleşti ve Yakında Satışına başlanacak. Bimeks tarafından web sitesine eklenen LG K10 modelinin tam olarak hangi tarihte satışa çıkacağı net olarak belirtilmemiş durumda. Ancak LG K10 serisinin 899 TL Etiket Fiyatı ile satışa çıkacağı açılan satış sayfası sayesinde resmi olarak netleşmiş oldu. […]


LG’nin yeni modeli olan ve CES 2016’da duyurusu yapılan LG K10 serisinin Fiyatı Netleşti ve Yakında Satışına başlanacak.

Bimeks tarafından web sitesine eklenen LG K10 modelinin tam olarak hangi tarihte satışa çıkacağı net olarak belirtilmemiş durumda.

Ancak LG K10 serisinin 899 TL Etiket Fiyatı ile satışa çıkacağı açılan satış sayfası sayesinde resmi olarak netleşmiş oldu.

 

LG K10 Türkiye Satış Fİyatı
LG K10 Türkiye Satış Fİyatı

 

LG K10 Serisinin Teknik Özellikleri

Öncelikle cihazın 3 farklı işlemci serisine sahip olduğu ve ülkemizde hangisinin satışa çıkacağı konusunun henüz netleşmediğini açıkça belirtelim.

Bu sebeple de net bir bilgi vermek bu konuda şu aşamada mümkün değil.

Cihazın 5.3 İnçlik 2.5D Kavisli bir ekrana sahip, 277 ppi piksel yoğunluğuna sahip HD IPS LCD yapıda bir yapıda olduğunu belirtelim.

Android 5.0 Lollipop İşletim Sistemine sahip olarak pazara çıkan K10 serisinin kesin olmamakla beraber Android 6.0 Marshmallow Güncellemesi alması bekleniyor.

1 – 1.5 ve 2 GB olmak üzere 3 farklı Ram Bellek seçeneğine sahip olacak olan modelin 8 ve 16 GB olmak üzere 2 farklı depolama alanı bulunuyor. Ülkemizde ise 16 GB’lık modelin satılacağı belli olmuş durumda. RAM olarak ise beklentilerimiz 2 GB olandan yana. Ama 1.5 GB 2lık seri de pazara çıkabilir.

Cihazın 32 GB’a kadar Micro SD Kart Desteği sunduğunu da unutmayalım.

13 MP Arka ve 5 MP Ön Kamera bulunan cihazda Full HD Video Kaydı yapabiliyorsunuz.

Cihazın Nano Sim Kart kullandığı da gelen ilk bilgiler arasında.

 

LG K10 Akıllı Telefon Ailesi
LG K10 Akıllı Telefon Ailesi

 

Kendi Sitesinde Dahi Özellikler Yok

LG Türkiye ve LG İngiltere sitelerine baktığımızda LG K10 modeli ile alakalı net bir Teknik Özellik Listesine rastlamadığımızı belirtelim.

Yukarıda ki bilgilerin ise İnternet Siteleri üzerinden alındığını, tam olarak doğru olmama ihtimalinin olduğunu net bir biçimde itiraf edebiliriz.

Bu sebeple de K10 serisi ülkemizde satış çıktıktan sonra daha net bir Teknik Özellik Listesi hazırlamak mümkün olacaktır.

Bakalım 899 TL’den satışa çıkacak olan LG K10 modeli ülkemizde Casper Via M1 gibi, Asus ZenFone 2 Laser gibi, General Mobile Android One gibi modeller karşısında ne kadar başarılı olabilecek.

  LG K10 Soru, Sorun, Şikâyet ve Kullanıcı Yorumları

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

2 yorum

    • Yok diye anımsıyorum. Olsa dahi görüntü kalitesi çok düşüyor:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status