Pasaport Kayıt İşlemleriLG Optimus G Modeli 1 Milyon Satış Barajını Aştı

LG Optimus G Modeli 1 Milyon Satış Barajını Aştı

Birçok ülke pazarında henüz satışa sunulmamasına rağmen oldukça iyi bir satış grafiği yakalamayı başaran LG Optimus G modeli 2012 senesinin son çeyreğinde 1 Milyon Adet satış rakamını geçmeyi başardı. Kanada, ABD, Kore ve Japonya gibi 4 ülkede satışta olan, Avrupa ve Çin gibi önemli pazarlara giriş yapmayan LG Optimus G modeli bir anlamda sadece 4 pazardan […]


Birçok ülke pazarında henüz satışa sunulmamasına rağmen oldukça iyi bir satış grafiği yakalamayı başaran modeli 2012 senesinin son çeyreğinde 1 Milyon Adet satış rakamını geçmeyi başardı.

Kanada, ABD, Kore ve Japonya gibi 4 ülkede satışta olan, Avrupa ve Çin gibi önemli pazarlara giriş yapmayan modeli bir anlamda sadece 4 pazardan bile büyük bir satışla çıkmayı başardı.

Pazara ilk olarak çıkmasına rağmen aynı özellikler ve aynı marka ile modelinin satışa çıkması ile hızı kesilen modeline daha fazla ağırlık vermek isteyen firması bu noktada ilk olarak Çin ve Avrupa pazarına giriş yapmak için gerekli işlemleri tamamlamış durumda.

  LG Nexus 4 Türkiye Satışı Başladı ve Hızla Tükendi
LG Optimus G Modeli 1 Milyon Satış Barajını Aştı
Modeli 1 Milyon Satış Barajını Aştı

veya modellerinden hangisinin Türkiye Pazarına önce giriş yapacağı ise henüz belli değil. Birinde LG birinde ise desteği bulunan cihazlardan modelinin Turkcell ile geleceği bilgisi verilmişti. Ancak henüz net bir tarih ve fiyat duyurulmadı.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status