Samsung Galaxy Fonblet İle Sınırları Zorlamaya Başlıyoruz

Samsung firmasının SamMobile tarafından sızdırılan yeni Akıllı Telefonu Samsung Galaxy Fonblet 5,8 inçlik ekranı ile Akıllı Telefonlarının boyut sınırını zorlamaya başladı.

7 inçlik Tablet PC modellerinin pazarda satışı yapılırken Samsung firmasının üzerinde çalıştığı ve sızdırılan bilgilere göre Galaxy Fonblet adını verdiği 5,8 inçlik Akıllı Telefonu ile kullanıcılara yeni bir deneyim sunulacak.

Bir dönemler Telefonlar Ne Kadar Küçülecek? Sorusuna yanıt aradığımız Teknoloji Dünyası artık tersi bir noktaya doğru gidiyor gibi görünüyor. Pazardaki önemli firmaların 5 İnç seviyesini normal olarak görmeye başlaması Akıllı Telefon Modellerinin daha da büyümesine sebep olmaya başladı.

Samsung Galaxy Fonblet İle Sınırları Zorlamaya Başlıyoruz
Samsung Galaxy Fonblet İle Sınırları Zorlamaya Başlıyoruz

Henüz gerçek olup olmadığı bilinmeyen ancak pazardaki en büyük sızıntı haberlerin kaynaklarından birisi olması ve genelde doğru bilgiler sunması ile bilinen SamMobile Firmasının bu sızıntıyı yayınlaması gerçeklik payını oldukça arttırıyor.

Bu arada yine Samsung firmasının 6.5 İnçlik Samsung Galaxy Note 3 modeli üzerinde çalıştığı dedikoduları da yok değil. Yani 2013 yılında eğer bu dedikodular gerçek olursa nur topu gibi iki Tablet Akıllı Telefon pazara sunulmuş olacak.

Anlaşılan Samsung firması ilk tablet dönemlerinde pazara sunduğu Telefon + Tablet modellerine yavaş yavaş geri dönecek.

Yakın zamanda Samsung Galaxy Note 3 ve Samsung Galaxy Fonblet ile oldukça büyük bir pazarda oluşmuş olacak. Bakalım Apple firması bu durum karşısında nasıl bir yerde kalacak.

Samsung Galaxy Fonblet İle Sınırları Zorlamaya Başlıyoruz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir