MHP’li Muhalif Adaylar Yeni Bir Parti Kurmayı Düşünmediklerini Açıkladılar

MHP’li Muhalif Adaylar Yeni Bir Parti Kurmayı Düşünmediklerini Açıkladılar

Son günlerde Siyasi Arenada kendisine oldukça fazla yer bulan MHP’deki Kurultay ve Mahkeme sürecinde yaşanan son gelişmelerden sonra Meral AKŞENER önderliğinde yeni bir parti kurulacağı kulislerde dolaşmaya başlamıştı. Ancak Muhalif Adayların bir araya gelerek yaptıkları istişarelerden sonra yeni bir parti oluşumu içerisinde bulunmayacaklarını açıkladılar. Yapılan açıklamalara göre MHP içinde yapılacak bir kurultay dışında herhangi bir oluşumun […]


Son günlerde Siyasi Arenada kendisine oldukça fazla yer bulan MHP’deki Kurultay ve Mahkeme sürecinde yaşanan son gelişmelerden sonra Meral AKŞENER önderliğinde yeni bir parti kurulacağı kulislerde dolaşmaya başlamıştı.

Ancak Muhalif Adayların bir araya gelerek yaptıkları istişarelerden sonra yeni bir parti oluşumu içerisinde bulunmayacaklarını açıkladılar.

Yapılan açıklamalara göre MHP içinde yapılacak bir kurultay dışında herhangi bir oluşumun içerisinde olunmayacağı ve Milliyetçi Hareket Partisinin Bölünmesi üzerine bir oyun kurgulanmayacağı açıklandı.

Ümit ÖZDAĞ aracılığı ile 4 Muhalif Adayın bir araya gelmesi sonucunda alınan bu karar ilerleyen günlerde MHP ‘nin Kurultay Sürecine girmesi ile de sonuca ermiş olacak.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status