Moto X Modeli Avrupa ve Türkiye Pazarına Gelmeyebilir

Moto X Modeli Avrupa ve Türkiye Pazarına Gelmeyebilir

Motorola ve Google işbirliği ile uzunca bir bekleyiş sonrasında pazara çıkarılacak olan Moto X modelinin Avrupa ve Türkiye pazarında satışa çıkma ihtimali oldukça düşük gibi görünüyor. Amerika Birleşik Devletleri sınırları içerisinde bulunan Motorola Fabrikalarında üretime başlanması beklenilen ve Google Play Store üzerinden 199 Dolar, diğer kanallardan da 299 Dolar – 499 Dolar gibi fiyatlardan satılması […]ve işbirliği ile uzunca bir bekleyiş sonrasında pazara çıkarılacak olan Moto X modelinin Avrupa ve Türkiye pazarında satışa çıkma ihtimali oldukça düşük gibi görünüyor.

Amerika Birleşik Devletleri sınırları içerisinde bulunan Fabrikalarında üretime başlanması beklenilen ve Play Store üzerinden 199 Dolar, diğer kanallardan da 299 Dolar – 499 Dolar gibi fiyatlardan satılması beklenilen Moto X modeli ilk etapta sadece ABD pazarında satışa çıkacak.

tarafından yapılan açıklamaya göre ilk satış noktası olarak ABD pazarını belirleyen firma eğer modelden yeterli satış rakamlarını elde edebileceğini görürse Moto X modelinin Avrupa pazarında da satışa sunacak.

Aksi bir durum olması ve Motorola firmasının yeterli satış rakamlarını yakalayamaması durumunda ise Motorola Moto X modeli tarihteki yerine gömülecek.

  Motorola Mobile İşçi Çıkarmaya Devam Ediyor
Moto X Modeli Avrupa ve Türkiye Pazarına Gelmeyebilir
Moto X Modeli Avrupa ve Türkiye Pazarına Gelmeyebilir

Amerika Fabrikalarında üretilecek olmasından dolayı üretim sıkıntısı yaşaması muhtemel olarak görülen Moto X modelinin bu sebeple mi Avrupa pazarında satışa çıkmayacağı belli değil. Ancak ve Motorola gibi iki firmanın sırf zevk olsun diye veyahut dil seçenekleri ile uğraşmak istemedikleri için sadece ABD pazarına ürün sunmaları pekte mümkün gibi görünmüyor.

Bakalım 2013 senesi bitmeden Motorola Moto X modeli ABD pazarından çıkarak Avrupa ve Asya pazarında da satışa çıkarılacak mı?

 

iPhone Hafızada Yer Açma

YAZAR HAKKINDA

Cepseyir Teknoloji Dünyası
Cepseyir Teknoloji Dünyası Çeşitli sektörlerde içerik yazarı olarak hizmet verdikten sonra, teknoloji ve mobil dünyasındaki haberleri okuyuculara ulaştırmak için çalışmaktadır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status