Pasaport Kayıt İşlemleriPhotoFast ‘tan 128 GB’lık MemoriesCable Şarj ve Data Kablosu

PhotoFast ‘tan 128 GB’lık MemoriesCable Şarj ve Data Kablosu

CES 2016 fuarında tanıtımı yapılan MemoriesCable isimli Apple iPhone Şarj Kablosu 1 metre uzunluğa ve 128 GB Depolama Alanına sahip. PhotoFast firması tarafından Apple iPhone 5 ve üstü modeller için hazırlanan Şarj ve Data Kablosu sadece bir kablo görevi değil 128 GB’lık bir de USB Bellek Görevi görebiliyor. Hem USB hem de Lightning Uçları cihazın […]


CES 2016 fuarında tanıtımı yapılan MemoriesCable isimli Apple iPhone Şarj Kablosu 1 metre uzunluğa ve 128 GB Depolama Alanına sahip.

PhotoFast firması tarafından Apple iPhone 5 ve üstü modeller için hazırlanan Şarj ve Data Kablosu sadece bir kablo görevi değil 128 GB’lık bir de USB Bellek Görevi görebiliyor.

Hem USB hem de Lightning Uçları cihazın Depolama Görevi görmesine imkân sağlıyor ve yanınızda taşıdığınız kablo ile 128 GB’lık bir Depolama Aygıtına sahip olabiliyorsunuz.

 

Güvenlikte Oldukça Önemli

Kablodaki verilerin bir şekilde başka kullanıcılar tarafından ele geçirilmesini engellemek adına PhotoFast firması MemoriesCable isimli kabloya farklı güvenlik yazılımları eklemiş.

AppStore üzerinden indirebileceğiniz PhotoFast Uygulaması ile çalışan USB Depolama Birimini dilerseniz kapatarak kablonun sadece Şarj ve Data Aktarımı için kullanmasına imkân sağlayabiliyorsunuz.

Aynı şekilde dilerseniz Parmak İzi ile şifreleme yaparak sadece sizin giriş yapabileceğiniz bir güvenlik ortamı oluşturabiliyorsunuz.

 

PhotoFast MemoriesCable Kablo Uygulaması
PhotoFast MemoriesCable Kablo Uygulaması

 

MemoriesCable Birçok Apple Modeli İle Uyumlu

Apple firmasının iPhone 5 serisinden sonra kullanmaya başladığı Lightning yapısında bir girişe sahip olan ürün aşağıdaki Apple ürünleri ile sorunsuz bir şekilde çalışabiliyor.

·        Apple iPhone 5

·        Apple iPhone 5c

·        Apple iPhone 5s

·        Apple iPhone 6

·        Apple iPhone 6s

·        Apple iPhone 6 Plus

·        Apple iPhone 6s Plus

·        Apple iPad Air

·        Apple iPad Air 2

·        Apple iPad Mini

·        Apple iPad Mini 2

·        Apple iPad Mini 3

ve daha sonra Lightning Girişine sahip olarak pazara sürülecek Apple iPhone, Apple iPad ve diğer Apple ürünleri ile de kullanım mümkün olacak.

 

PhotoFast 'tan 1 Metre Uzunluğunda 128 GB’lık MemoriesCable Kablo
PhotoFast ‘tan 1 Metre Uzunluğunda 128 GB’lık MemoriesCable Kablo

 

Hem Şarj Hem de Veri Aktarımı

MemoriesCable Kablosu üzerinden Akıllı Telefon veya Tablet PC modelinizi şarj ederken hem de kablo üzerinde yer alan 128 GB’lık datanıza ulaşabiliyorsunuz.

Ulaşım işlemini eğer Lightning Girişi üzerinden yapıyorsanız 30 MB/s Okuma ve 20 MB/s Yazma hızına sahip olabilirsiniz.

Ulaşım işlemini USB üzerinden yaparken ise uyumlu bir girişle 90 MB/s Okuma ve 22 MB/s Yazma hızlarına ulaşabiliyorsunuz.

 

128 GB’lık MemoriesCable Kablo
128 GB’lık MemoriesCable Kablo

 

MemoriesCable Serisinin Fiyat Ne Olacak

PhotoFast firması ürünün CES 2016 fuarında tanıttı ancak henüz resmi bir Fiyat Bilgisi sunmadı.

Yani bu ürün ne zaman pazara çıkacak, 128 GB’lık bu kablo ne kadar olacak, Ülkemizde satışa çıkacak mı, Daha az depolama alanına sahip versiyonları çıkacak mı gibi soruların cevapları şuan ne yazık ki cevapsız kalmış durumda.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status