PlayStation 4 Modelinin Türkiye’de Satışa Çıkacağı Tarih ve Fiyat Belli Oldu

PlayStation 4 Modelinin Türkiye’de Satışa Çıkacağı Tarih ve Fiyat Belli Oldu

Sony Türkiye tarafından Twitter üzerinden yapıla açıklama sonrasında PlayStation 4 modelinin Türkiye Pazarından hangi tarihten itibaren kaç liralık bir etiketle satışa çıkacağı belli oldu. Yapılan açıklamaya göre PlayStation 4 modeli 13 Aralık 2013 tarihinde son kullanıcı ile buluşacak. Ürünün fiyatı ise 1399 TL gibi bir rakam olacak. 15 Kasım 2013 tarihinde ilk olarak ABD’de satışa […]yorumlar.net

Sony Türkiye tarafından Twitter üzerinden yapıla açıklama sonrasında modelinin Türkiye Pazarından hangi tarihten itibaren kaç liralık bir etiketle satışa çıkacağı belli oldu.

Yapılan açıklamaya göre modeli 13 Aralık 2013 tarihinde son kullanıcı ile buluşacak. Ürünün fiyatı ise 1399 TL gibi bir rakam olacak.

15 Kasım 2013 tarihinde ilk olarak ABD’de satışa çıkacak olan PS4 modelinin 31 Kasım 2013 tarihinde ise Avrupa lansmanı yapılacak. 1 gün sonra ise Türkiye’de satışa sunulmuş olacak.

2013 yılının sonuna doğru pazara sürülecek olan Sony PS4 modelinin özellikle Yılbaşı döneminde Hediye baslı olarak satışının patlama yapması planlanıyor. Firmanın sene sonunu beklemesindeki temel sebeplerden birisi de bu.

  Korsan Oyun Dünyasında Artık Sona Geliniyor
PlayStation 4 Modelinin Türkiye’de Satışa Çıkacağı Tarih ve Fiyat Belli Oldu
Modelinin Türkiye’de Satışa Çıkacağı Tarih ve Fiyat Belli Oldu

PlayStation 2, PlayStation 3 ve Nihayet PlayStation 4 Türkiye’de Satışta

Türkiye de ise halen PlayStation 2 modeli satılıyor. 299 TL gibi rakamlardan alıcı bulan modele ise doğru düzgün oyun çıkmıyor. PlayStation 3  modeli ise Türkiye pazarında halen rağbet görüyor. 500 TL den başlayan fiyatları ile PlayStation 4 modeli geldikten sonra da en fazla satacak model yine PS3 modeli olacak gibi.

Bakalım ülkemizde 1399 TL’den satışa çıkacak olan PlayStation 4 modeli oyun sayısındaki azlık ve fiyatının birçok kullanıcı için oldukça yüksek olmasından dolayı nasıl bir satış rakamı yakalayabilecek.

 

iPhone Hafızada Yer Açma

YAZAR HAKKINDA

Cepseyir Teknoloji Dünyası
Cepseyir Teknoloji Dünyası Çeşitli sektörlerde içerik yazarı olarak hizmet verdikten sonra, teknoloji ve mobil dünyasındaki haberleri okuyuculara ulaştırmak için çalışmaktadır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

2 yorum

  1. Elimize PlayStation 4 geçmişken, FIFA 14’ü denedik. Yeni motoru ile oyunu ‘eski’ versiyonları ile kıyaslıyoruz.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status