Samsung Galaxy Fit Akıllı Saat Modeli Tanıtıldı

Samsung tarafından işin biraz da Spor – Fitness tarafından yer alacak olan Akıllı Saat Modeli olan Samsung Galaxy Gear FİT modeli tanıtıldı.

Egzersiz Bilekliği veya Egzersiz Saati olarak adlandırabileceğimiz Galaxy Fit modeli Samsung Galaxy S5 ile birlikte MWC 2014’de tanıtılan bir diğer Samsung ürünü oldu.

Kronometre ve Zamanlayıcı gibi özelliklerin yanında Samsung Gear Fit serisinde olan birkaç özelliği şöyle sıralayabiliriz.

 • Kalp Hızı Ölçümü
 • Uyku Monitörü
 • Adım Sayar
 • İvme Ölçer
 • Jiroskop
 • Suya ve Toza Dayanıklı Yapı

1.84 inçlik 432*128 piksel çözünürlüğe sahip bir ekrana, 210 mAh’lik bir bataryaya, Bluetooth 4.0 serisi kablosuz bağlantı birimine sahip olan Gear Fit serisi Akıllı Saatlerin Portakal Renginin yanında Gri ve Siyah renk alternatifleri ile birlikte 2014 Nisan ayında satışa çıkması bekleniyor.

Samsung Galaxy Fit Akıllı Saat Modeli Tanıtıldı
Samsung Galaxy Fit Akıllı Saat Modeli Tanıtıldı

Tam anlamıyla Spor üzerine kurgulanmış olan Galaxy Gear FİT serisinin gelen aramaları göstermesi, gelen SMS detaylarını vermesi E-Posta Bildirimlerini göstermesi ve diğer uygulamalardan gelen bildirimleri göstermesi de Akıllı Saat noktasında FİT serisine yeni bir bakış açısı kazandırmış oluyor.

Samsung Galaxy Gear FİT serisinin ülkemizde Nisan –Mayıs gibi satışa çıkması ve 750 – 1000 TL gibi bir fiyat aralığında satışta olması bekleniyor. Ancak konu hakkında Samsung Türkiye henüz bir açıklama yaparak, tarih ve fiyat bilgisi vermiş değil.

Samsung Galaxy Fit Akıllı Saat Modeli Tanıtıldı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

3 Yorum

 1. Tanıtımları izleyemedim ama sayenizde ürünü biraz olsun tanıdım. İnşallah türkiyeye çabuk gelir. Portakal rengini alırım ben onun

  Cevapla
 2. Aklınızı Seveyim. O kadar para verilir mi lan. neymiş Samsung Galaxy Gear Fit. O kadar parayla telafon alırım ben.

  Cevapla
 3. Güzel bir saat olmuş. Ama bir saate de 700 – 800 TL verilmez ki arkadaş.

  Cevapla