Samsung Galaxy S2 İçin Android 4.1 Jelly Bean Güncellemesi

Samsung Galaxy S2 İçin Android 4.1 Jelly Bean Güncellemesi

Samsung firması Türkiye pazarından da önemli bir satış başarısı yakalayan Samsung Galaxy S2 modeli için Android 4.1 Jelly Bean sürümünü yayınlayacağını açıkladı. Firma tarafından uzun süredir devam eden spekülasyonlara bir cevap vermek için yapılan bildirimde birkaç hafta içerisinde Galaxy S2 modeli için Android 4.1 Jelly Bean güncellemesini yayınlanacağı, ondan sonra da Samsung Galaxy Note ve […]yorumlar.net

Samsung firması Türkiye pazarından da önemli bir satış başarısı yakalayan Samsung Galaxy S2 modeli için Android 4.1 Jelly Bean sürümünü yayınlayacağını açıkladı.

Firma tarafından uzun süredir devam eden spekülasyonlara bir cevap vermek için yapılan bildirimde birkaç hafta içerisinde Galaxy S2 modeli için Android 4.1 Jelly Bean güncellemesini yayınlanacağı, ondan sonra da Samsung Galaxy Note ve Samsung Galaxy Note 10.1 modelleri için Android Güncellemesi yapılacağı bilgisi verildi.

Kullanım açısından çok büyük farklar taşımasa da Android 4.1 ile Android 4.0 arasında oldukça yüksek seviyede bir hız farkı mevcut. Bu sebeple güncelleme bir anlamda akıllı telefonlar için yeniden doğuş anlamına geliyor.

Samsung Galaxy S2 İçin Android 4.1 Jelly Bean
Samsung Galaxy S2 İçin Android 4.1 Jelly Bean

Şuan pazarda bulunan cihazların sadece %1.2 si Android 4.1 Jelly Bean sürümü kullanıyor. Ancak yakın dönemde Samsung ve HTC firmalarının yapacağı güncellemeler ile pazardaki Android 4.1 Jelly Bean kullanıcı sayısının artması bekleniyor. Özellikle Samsung Galaxy S2 modeli için gelecek olan güncelleme bir anda seviyeyi oldukça yukarı taşıyabilir.

  Samsung Galaxy S ve S2 Sahiplerine Android Güncelleme İmkanı

 

 

 

iPhone Hafızada Yer Açma

YAZAR HAKKINDA

Cepseyir Teknoloji Dünyası
Cepseyir Teknoloji Dünyası Çeşitli sektörlerde içerik yazarı olarak hizmet verdikten sonra, teknoloji ve mobil dünyasındaki haberleri okuyuculara ulaştırmak için çalışmaktadır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status