Samsung Galaxy S3 Cihazlarınızı İki Adımda Hızlandırın

Samsung Galaxy S3 Cihazlarınızı İki Adımda Hızlandırın

Samsung’un eski amiral gemisi Galaxy S3, en yeni modeli Galaxy S4 çıktıktan sonra iyice geri plana düşerek artık kendisine olan ilgi azalmış oldu. Ancak her ne kadar ilgi azalsada zamanında bu cihazı alan onbinlerce kişi oldu. Samsung Galaxy S3 kullanıp cihazı yavaşlayan varsa haberimizin devamını okusun. Samsung Galaxy S3 cihazınız varsa aşağıdaki iki adımı uygulayarak […]yorumlar.net

Samsung’un eski amiral gemisi , en yeni modeli Galaxy S4 çıktıktan sonra iyice geri plana düşerek artık kendisine olan ilgi azalmış oldu. Ancak her ne kadar ilgi azalsada zamanında bu cihazı alan onbinlerce kişi oldu. Samsung kullanıp cihazı yavaşlayan varsa haberimizin devamını okusun.

Samsung cihazınız varsa aşağıdaki iki adımı uygulayarak cihazınızın hızını artırmış olacaksınız. Özellikle grafik geçişlerinde belirgin bir hızlanma olacak.

1- Önce cihazınızın Ayarlarına girip Geliştirici seçeneklerine girin

2-  Aşağıdaki seçeneklerde yer alan Window Animation Scale ve Transition Animation Scale yani türkçesi Pencere Animasyon Ölçeği ve Animasyon Geçiş ölçeği hızlarını .5x yaparak ayarlardan çıkın.

  Android Speed Booster FREE (Günün Android Uygulaması)

 Galaxy S3 Hızlandırma

 

3- Gördüğünüz üzere telefonunuzda belirgin bir hızlanma göreceksiniz. Tüm işlem bu kadar

iPhone Hafızada Yer Açma

YAZAR HAKKINDA

ismail Tıknaz
ismail Tıknaz Orta Doğu Teknik Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği mezunu olamn yazarımız, sektöre ilişkin haberler üretiyor.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

  1. bu kadar saçma ve gereksiz bir başlık görmedim. Değiştirilen ayarlar sadece pencerelerin açılıp kapanma hızını (sadece animasyon olarak) değiştiriyor…

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status