Samsung Galaxy S8 Edge Serisi İçin Konsept Tasarım

Yazı İçinde Bulabileceğiniz Bilgiler Neler?

Neredeyse 1 yıl sonra pazara çıkacak olan Samsung Galaxy S8 Edge serisi için Bağımsız tasarımcılar tarafından hazırlanan Konsept Tasarım kullanıcılardan tam not almayı başardı.

Birbirinin aynısı kasa tasarımlarından sıkılan tasarımcılar genelde pazarda satışı yapılacak olan modeller için farklı konsept tasarımlar hazırlayarak internette yayınlıyorlar.

Ciddi anlamda beğeni toplayan bu tasarımların firmalar tarafından görülmesi ve cihazlara uygulanması ise ne yazık ki şu ana kadar pek mümkün olmadı.

 

Samsung Galaxy S8 Edge Konsept Tasarımı Beğeni Aldı

Tasarım noktasında özellikle Ekran Kasa oranını ciddi anlamda düşüren tasarımcılar yine de ön kısımda Samsung yazısını ve Kamerayı koyacak yer bulmuşlar. Ancak alışılagelen Home Tuşu tasarımda kendisine yer bulamamış durumda.

Bunun yanında Samsung Logosu için de 2013 yılında yapılan bir çalışma kullanılmış ve ciddi anlamda cihaza yakışmış.

 

Samsung Galaxy S8 Edge Serisi İçin Konsept Tasarım
Samsung Galaxy S8 Edge Serisi İçin Konsept Tasarım

 

Projeksiyon Lambası Konumlandırılmış

Samsung firmasının geçtiğimiz senelerde Beam modelinde kullandığı Projeksiyon lambasının bir benzeri de Samsung Galaxy S8 Edge Konsept Tasarımında kullanılmış.

Firmanın çok fazla talep olmadığı için durdurduğu Galaxy Beam serisinden sonra Galaxy S8 Edge modelinde bu şekilde bir lambanın kullanılması pek de mümkün görünmüyor.

 

Kırgızistanlı Tasarımcı Steel Drake Tarafından Hazırlandı

Aşağıdaki görsellerde karşınıza çıkacak olan Samsung Galaxy S8 Edge serisinin tasarımı Kırgızistanlı tasarımcı Steel Drake tarafından yapılmış durumda.

Son günlerde Teknoloji Gündeminde kendisine oldukça fazla yer edinen bu tasarımın Samsung tarafından bir modelde kullanılıp kullanılmayacağı bilinmezler arasında yer alsa da görsel olarak kullanıcılara Premium Görüntü sunduğu açık.

 

Samsung Galaxy S8 Edge Serisi İçin Konsept Tasarım
Samsung Galaxy S8 Edge Serisi İçin Konsept Tasarım

 

Samsung Galaxy S8 Edge Serisi ne Zaman Duyurulacak

Tahmini olarak 2017 Şubat – Mart ayı gibi duyurusu yapılması beklenilen Samsung Galaxy S8 Edge modelinin tasarım noktasında ise bir önceki seriden çokta farklı olmaması bekleniyor.

Bu süreç içerisinde pazara sürülecek olan Samsung Galaxy Note 6 Edge serisinin de tasarımı aslında bir sonraki model için belirleyici bir rol oynayacaktır diye düşünüyoruz.

Aşağıdaki görsellerden birisinin üstüne tıklayarak Samsung Galaxy S8 Edge serisinin Konsept Tasarım görsellerini incelemeyebilirsiniz.

Şimdiden merakla S8 Edge serisini beklemeye başlayabiliriz.

Samsung Galaxy S8 Edge Serisi İçin Konsept Tasarım

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir