Pasaport Kayıt İşlemleriSiyah Samsung Galaxy S3 Resmiyet Kazandı

Siyah Samsung Galaxy S3 Resmiyet Kazandı

Samsung firması tarafından Mermer Beyazı ve Çakıl Taşı Mavisi renk seçenekleri ile pazara sunulan Samsung Galaxy S3 modeline Siyah renkte dâhil olmak üzere. Firma tarafından kullanıcıların isteklerine göre satışına başlanmasına sayılı günler kalan Siyah Samsung Galaxy S3 modelinin fotoğrafları Samsung Facebook sayfasından yayınlandı.   İngiltere’de ön sipariş listelerine giren Siyah renk Galaxy S3 yaklaşık olarak […]


Samsung firması tarafından Mermer Beyazı ve Çakıl Taşı Mavisi renk seçenekleri ile pazara sunulan Samsung modeline Siyah renkte dâhil olmak üzere.

Firma tarafından kullanıcıların isteklerine göre satışına başlanmasına sayılı günler kalan Siyah Samsung modelinin fotoğrafları Samsung Facebook sayfasından yayınlandı.

Siyah Samsung Galaxy S3
Siyah Samsung

 

İngiltere’de ön sipariş listelerine giren Siyah renk Galaxy S3 yaklaşık olarak 1.5 ay sonra yani 6 hafta içerisinde kullanıcılar ile buluşmuş olacak.

Ürünün İngiltere’de satışa çıkmasından sonra da diğer ülkelerde de satışına başlanacağını beklemek sanırım haksızlık olmayacaktır. Kısacası modelinin Siyah renk seçeneği 2012 senesi bitmeden Türkiye’de dâhil olmak üzeri Dünya pazarında satışa çıkacaktır.

 

Pembe ’de Yolda

Firmanın rekabet ortamında daha fazla kullanıcıya ulaşmak amacıyla Siyah renk seçeneğinden sonra Pembe renk Galaxy S3 çıkarma hazırlıklarına da devam ettiği birkaç kaynak tarafından doğrulanmış durumda.

Kısacası bayanlara özel modeli de 2012 sonu veya 2013 başı gibi raflardaki yerini alabilir.

 

 

  Telefonla Konuşurken Galaxy S3 Patladı

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status