Pasaport Kayıt İşlemleriTesla’dan Hatıra Amaçlı Tesla Powerbank ve Tesla Desktop Supercharger

Tesla’dan Hatıra Amaçlı Tesla Powerbank ve Tesla Desktop Supercharger

Elektrikli Araç konusunda artık hemen hemen herkesin dilince olan Tesla firması Tesla Powerbank ve Tesla Desktop Supercharger ismi ile 2 Taşınabilir Şarj Cihazı modelini duyurdu.


konusunda artık hemen hemen herkesin dilince olan firması ve Desktop Supercharger ismi ile 2 Taşınabilir Şarj Cihazı modelini duyurdu.

Tabi ki bu ürünleri normal kullanıma yönelik olmaktan daha çok Hatıra Amaçlı bir yapıda olmaları ile dikkatleri üzerlerine çektiler.

İki modelde Tesla tarafından Araç Şarj Cihazı olarak tasarlanan ürünlerin birer küçük kopyası niteliğinde. Ayrıca ürünlerin Batarya Kapasiteleri oldukça düşük.

 

Tesla Masaüstü Supercharger

 

Tesla Desktop Supercharger

Tesla Desktop Supercharger adıyla pazara sürülen ilk model 45 Dolar fiyat etiketi ile Tesla Shop üzerinden satışa çıkarılmış durumda.

Tesla tarafından kullanılmakta olan Supercharger sisteminin minimize edilmiş hali olan bu model özellikle masalarda süs olarak oldukça fazla dikkat çekecek bir model olarak karşımıza çıktı.

 

Tesla Powerbank

 

Tesla

Bir diğer model olan Tesla Powerbank modeli de yine 45 Dolar gibi bir fiyattan satışa sunulmuş durumda.

Bu ürünün tasarım aşamasında da yine Tesla Şarj Aletleri ön plana alınmış ve oradan esinlenilmiş durumda.

Cihazın 3.350 Mah ‘lik bir batarya değerine sahip olduğunu, 5 Volt – 1.5 Amper değerinde bir çıkışının olduğunu ve hem Android hem de Apple kablosunu dahili olarak bünyesinde taşıdığını belirtelim.

 

  Tesla Model S Model Elektrikli Araç Şarj Esnasında Yandı

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status