Unilever Firması XBOX Temalı Temizlik ve Bakım Ürünlerini Pazara Sürüyor

Unilever Firması XBOX Temalı Temizlik ve Bakım Ürünlerini Pazara Sürüyor

Oyun sektörünün güçlü isimlerinden XBOX firması Unilever ile yaptığı iş ortaklığı neticesinden XBOX markalı Temizlik ve Kişisel Bakım ürünlerini pazara sürmeye hazırlanıyor.


Oyun sektörünün güçlü isimlerinden firması Unilever ile yaptığı iş ortaklığı neticesinden markalı Temizlik ve Kişisel Bakım ürünlerini pazara sürmeye hazırlanıyor.

firması ile yapılan iş ortaklığı anlaşması çerçevesinde AXE markasının da sahibi olan Unilever firması Avustralya ve Yeni Zelanda’da bu ülkelere özel olarak üretilen Lynx markası ile satışa sunulacak.

Daha önceki dönemlerde Mobilya, Tekstil Ürünleri ve İçecek Grubunda da farklı firmalar ile iş ortaklığı yapan firmasının markasını güçlendirmek adına birçok farklı anlaşmayı daha hayata geçirmesi bekleniyor.

 

XBOX Kişisel Bakım Ürünü

 

Unilever ortaklığı ile arasında yapılan marka anlaşması kapsamında ilk olarak Vücut Şampuanı ve Deodorant gibi ürünler pazara sunulacak.

hayranlarının sahip olduğu “Yetenek, tutku ve kararlılığı” taçlandırmak adına özel bir şey yapmak istediklerini ifade eden Avustralya / Yeni Zelanda Müdürü Tania Chee’ye göre kapıdan çıkarken yenilenmek için yapmamız gereken tek şey, “biraz deodorant sıkmak” olacak.


Sosyal Medyada Paylaşın:

Yorumlara Kapalıdır

Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status
Donec luctus facilisis elit. tempus Aenean mattis ut vel, ante. leo. commodo