Vodafone HTC One M9 Sözleşmeli Satışı ve Detayları

Vodafone tarafından HTC One M9 serisinin Sözleşmeli ve Nakit Satışına başlandı. İşte Vodafone Tarifeleri ile birlikte HTC One M9 modelinin fiyatı ne diğer detaylar…

Mart başında tanıtımı yapılan ve 30 günün sonunda Türkiye’de de satışa sunulan HTC One M9 serisi Vodafone bayilerinde 24 AY ve 36 AY Sözleşmeli olarak satılacak.

Nakit olarak almak isteyen kullanıcılarda dilerlerse Nakit Ödeme dilerlerse de Banka Kredisi şeklinde ürüne sahip olabilecekler.

 

Vodafone HTC One M9 Alabilecek Tarifeler

Vodafone RED paketleri dışında Faturalı Esnek tarife ve Faturalı Esnek Ekstra tarifesine sahip kullanıcılarda 24 veya 36 ay sözleşme yaparak HTC One M9 modeline sahip olabiliyorlar.

İşte HTC One M9 için alınabilecek Vodafone Paketleri ve aylık ücretleri

 

Paket Adı Toplam Ücret Kontrat Süresi Her Yöne Görüşme Her Yöne SMS  İnternet  
Faturalı Esnek 150 TL 24 Ay 500 DK 4000 SMS  2 GB
Esnek Ekstra 160 TL 24 AY 750 DK 6000 SMS  3 GB
Red Small 180 TL 24 Ay 1000 DK 1000 SMS  2 GB
Red Small 150 TL 36 Ay 1000 DK 1000 SMS  2 GB
Red Medium 185 TL 24 Ay 1000 DK 1000 SMS  4 GB
Red Medium 155 TL 36 Ay 1000 DK 1000 SMS  4 GB
Red Large 190 TL 24 Ay 4000 DK 4000 SMS  4 GB
Red Large 160 TL 36 Ay 4000 DK 4000 SMS  4 GB
Red Elite 210 TL 24 Ay 6000 DK 6000 SMS  6 GB
Red Elite 175 TL 36Ay 6000 DK 6000 SMS  6 GB
Vodafone HTC One M9 Sözleşmeli Satışı
Vodafone HTC One M9 Sözleşmeli Satışı

Paketlerin ortalama olarak Aylık Ödemeleri 150 TL ile 210 TL arasında değişme gösteriyor. Bu ücretlendirme üzerinden ele alındığında ise en ucuz HTC One M9 ücreti Red Elite modelinin 36 Aylık sözleşmeli paketinde oluyor. Bu paket ile HTC One M9 serisi 1.800 TL’ye gelmiş oluyor. Tabi Konuşma Paketi Ücretini işin içine katmadığımızda.

 

Vodafone HTC One M9 Kampanya Detayları

 • Kampanya stoklarla sınırlıdır.
 • Kampanya kapsamında 24 ay süresince Red Classic, Red Classic Extra, Red Red Extra, Red Elite Extra, Red Small, Red Medium, Red Large, Red Elite, Faturalı Esnek ve Faturalı Esnek Extra; 36 ay süresince Red Classic, Red Classic Extra, Red Extra ve Red Elite Extra, Red Small, Red Medium, Red Large, Red Elite tarifelerinden birini kullanmayı taahhüt eden aboneler her bir tarife için ayrı ayrı belirlenmiş aylık ek ödemeler karşılığında kampanya kapsamında sunulan telefonun sahibi olabileceklerdir.
 • Son 12 aydır faturalı Vodafone abonesi olan, son 12 ayda “dondurulmuş” veya “iptal” statüsüne girmemiş olan, son 6 aylık ödenmiş toplam faturalarının (son 6 aydaki faturaların toplam adedi 5 ,6 ya da 7 olabilir) tutarı en az 150 TL olan, son 6 ay içerisinde kısıtlanmış ise faturalarını kısıtlanma tarihinden sonraki 5 gün içerisinde ödemiş olan aboneler kredi kartsız kampanyaya katılabileceklerdir.
 • Kampanya kapsamında Vodafone Cep Merkezleri’nden yapılacak satışlarda Vodafone tarafından belirlenmiş olan kurallara uymayan aboneler belirlenmiş 12 aylık bedeli kredi kartlarıyla ödeyeceklerdir; abonelerin kendisine ya da aboneyle aynı soyada sahip bir yakınına ait olması gereken kredi kartlarından çekilen bu tutarlar 12 ay süresince eşit olarak faturalarından düşecektir.
 • Numara Taşıma ile gelen aboneler ve yeni aktivasyon yapan aboneler kampanyadan yalnızca kredi ile yararlanabilecektir.
 • Hattın bağlı olduğu abonelerin başka bir uygun hattının olmaması durumunda abone en az 6 ay sonra kredi kartlı kampanyaya dahil edilebilir.
 • Kampanya dahilinde geçerli kredi kartı olmayan ve Vodafone tarafından belirlenen kurallara uymayan aboneler bu kampanyaya dahil edilemeyeceklerdir.
 • Vodafone kara listelerinde yer almayan müşteriler kampanyaya dahil edileceklerdir.
 • Abonelerin kampanyaya katılmak istedikleri hatlarını minimum 48 saat önce aktive etmeleri gerekmektedir. Referans hat kuralı geçerli değildir.
 • Mevcut bazımızda olan abonelerimizin kampanyadan yararlanabilmeleri için son ödeme tarihi geçmiş ve ödenmemiş faturasının olmaması gerekmektedir. * Numarasını Vodafone’a taşımak isteyen müşteriler mevcut operatöründe son 6 aydır faturalı hatta olduğunu, son 6 aydaki 5 faturasının toplamının minimum 300 TL olduğunu ve fatura ödemelerini yaptığını Vodafone bayi çalışanına çevrimiçi selfservis ekranlarından ispat ettiği durumda kampanyalardan kredi kartsız yararlanabilir. Kampanyaya numarasını taşıdıktan sonraki 30 gün içinde dahil olmalıdır.
HTC One M9
HTC One M9
 • Vodafone bayilerimizin kefil olmayı kabul ettiği müşteriler kampanyalardan kredi kartsız yararlanabilir.
 • Son 12 aydır faturasız Vodafone abonesi olan, son 12 aydır kısıtlı (kendi isteği ile kısıtlama hariç), dondurulmuş, iptal ve kapama statüsüne girmemiş olan, son 6 aydır toplamda en az 150 TL yüklemiş olan ve son 12 aydır her ay minimum 15 TL harcama (avans bakiyeler dahil, TL transferler hariç) yapan faturasız abonelerimiz kampanya kapsamında yer alan faturalı tarifelerden birine geçiş yaparak kredi kartsız kampanyalardan yararlanabilir.
 • İlgili kuralları sağlan abonelerimiz faturalı tarifeye geçtikten sonraki 30 gün içinde kampanyaya dahil olmalıdır ve kampanya girişinde müşteri numaralarına bağlı tüm hatları için son ödeme tarihi geçmiş ve ödenmemiş faturasının olmaması gerekmektedir.
 • * Kampanya kapsaminda 24 veya 36 ay süresince bireysel faturalı tarifelerinden birini kullanmayı taahhüt edip cihaz kampanyasına girmek isteyen Yeni Tesis veya Numara Taşıma ile gelen aboneler için yeni bir ödeme planı denemesi sunulacaktır.
 • Bu ödeme planına göre numara taşıma ile gelen ya da Yeni Tesis aboneler kredi kartlı kampanya kurgusundan yararlanırken kredi kartları olmaması, kredi kartlarında limit olmaması ya da kredi kartlarını kullanmak istememeleri durumunda, bayi içerisinde Bank Pozitif’e yapacakları kredi başvuru ve yaptıkları başvurularının olumlu değerlendirilmesi neticesinde banka tarafında VF Cep Nakit Kart’a transfer edilecek kredi ile Cep Nakit Kartı kulanarak kampanyaya dahil olabileceklerdir.
 • (Ancak ödeme planı deneme amaçlı olduğundan sadece Bank Pozitif bankası ile 3 adet VF bayisinde (Atamaca-Cevahir; Ersa-Marmara Forum, Ebim 56- Bakırköy) test edilecek olup, testin başarılı olması durumunda yeni kuruma yapılacak yeni bir bildirim ile tüm Türkiye’ye açılacaktır. Test süreci 2 olarak olarak planlanmış olup bu süreçte birer adet banka personali her bir VF bayisinde bizzat bulunacaktır.). Abonenin numara taşıma ile gelmesi durumunda, Mikro Kredi kampanyasından yararlanabilmesi için abonenin öncelikle numrasını Vodafone’a taşıma işleminin finalize olması ve Vodafone abonesi olması gerekmektedir.
 • Kampanyaya dahil olan abonelerin seçmiş oldukları tarife ve cihaz esasları mevcuttaki esaslar ile aynıdır.
 • Kampanya işleyişi gereği, Vodafone bayisi müşterinin kampanyaya girişinin uygunluğunu sistemden değerlendirir.
 • Müşterinin Kredi kampanyasına girişi uygun olması durumunda Mikro kredi kullanmak isteyen müşteriler kendi isimlerine kayıtlı cep telefonlarından “Vodafone, boşluk, TC Kimlik Numarası” ile birlikte 4465’e SMS göndererek kredi başvurusunda bulunurlar.
 • Cep telefonundan kredi başvurusu onaylanan müşterinin “Cep Nakit Kartı” tanımlanır. SMS onayı gelen kredi detay başvuru girişi Vodafone shop bilgisayarından bankanın SOS linki üzerinden yapılır.
 • Müşterinin bu aşamaya kadar krediden vazgeçme hakkı saklıdır.
 • Kredi kullanma kararını teyit eden müşteri için, personel tarafından işlemi devam ettirilir ve böylece abonenin kredisi onaylanmış olur.
 • Bu noktadan sonra abonenin vaz geçme hakkı bulunmamaktadır.
 • Akabinde, abonenin cihaz kampanyası giriş işlemleri tanımlanarak hem cihazı hem de Cep Nakit kartı kendisine teslim edilir.
 • Son işlem olarak ise VF shop taarafından kendisinden alınması gereken belgeler (ikametgah gösterir belge ile nüfüs cüzdanı fotokopisi) ile imzalanması gereken belgeler (Bireysel Kredi başvuru formu, Geri Ödeme Planı ve Kredi Koşulları Formu, Bankacılık Hizmet Sözleşmesi ve Tüketici Kredi Sözleşmesi) kendisinden temin edilir. Talep edilip onaylanan kredi tutarı, abonenin gireceği cihaz kampanyası kapsamındaki kredi kartından çekilmesi gereken tutara tekabül etmelidir/etmektedir.
 • Abone kampanyasının ilk 12 ayı boyunca aylık ödemesi gereken kredi miktarını bankaya kendisi ödeyecek olup, 12. ayından sonrası için bankaya bir bedel ödemeyecektir. Ancak 12. ayından sonra da ilk 12 ayda yaptığı üzere VF faturalarını ödemeye devam edecektir.

Vodafone HTC One M9 Sözleşmeli Satışı ve Detayları

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir