Yeni Samsung Gear Modeli Fit ve Gear S3 Karışımı Olacak

Yeni Samsung Gear Modeli Fit ve Gear S3 Karışımı Olacak

Samsung Galaxy Note 8 ile birlikte pazara sürülmesi beklenilen Yeni Samsung Gear modelinin daha ince bir tasarıma ve daha üst özelliklere sahip olması bekleniyor.


Samsung Galaxy Note 8 ile birlikte pazara sürülmesi beklenilen modelinin daha ince bir tasarıma ve daha üst özelliklere sahip olması bekleniyor.

İlk gelen sızıntı bilgiler ise Fit modeli modeli karışımı bir modelinin veyahut S4 modelinin karşımıza çıkacağı yönünde.

Yenilenen tasarım sayesinde hem kullanmak isteyen hem de tercihi yapmak isteyen iki kullanıcı kitlesi tek bir ürün üzerinden hedeflenebilecek.

 

Yeni Samsung Gear - Sızıntı Haber

 

Büyük Saat Modası Sona Ermeyecektir

Her ne kadar gelen bilgiler daha ince, daha küçük ekrana sahip bir modele işaret ediyor olsa da modeli ile yakalanan bir başarı var ve bu göz ardı edilemez.

Bu noktada da Samsung firmasının S4 ailesinde iki model ile karşımıza çıkmasını beklemek yanlış olmayacaktır.

Bu modellerden bir tanesi bu sene ciddi satış rakamına ulaşmayı başaran Gear S3 Frontier modeline benzer tasarıma sahip bir model olurken diğer modelde Gear Fit ve Gear S3 Classic modeline benzer bir yapıda olacaktır.

 

Samsung Gear Fit 2

 

Pazarı Büyümeye Devam Ediyor

serisi dışında Apple iWatch serisi ile oldukça çekişmeli bir hale gelen dünyasına farklı üretici firmalarda girmeye başladıkça işler kullanıcı lehine büyümeye başladı.

Xiaomi, Huawei ve gibi teknoloji üreticileri dışında gibi Citizen gibi, Seiko gibi birçok büyük saat üreticisi de dünyasının bir köşesinden giriş yapmaya başladı bile.


Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
Bumerang - Yazarkafe

DMCA.com Protection Status