ZTE Kis 3 giriş seviyeli akıllı telefon Türkiye’de Satışa Sunuldu

Günümüz teknolojisinin birçok özelliklerle sunduğu akıllı telefonlar özellikleri arttıkça daha rekabete girer seviyeye geliyorlar. Özellikler arttıkça telefonların fiyatları da artış gösteriyor paralel olarak. Fazla özelliklere sahip olmayan ama akıllı telefon özelliği taşıyan giriş seviyeli uygun fiyatlı telefon üreten ZTE markası da ürettiği yeni telefonu satışa sunuyor.

Android 4.4 KitKat işletim sistemini kullanan yeni giriş seviyesi akıllı telefonu Kis 3 Türkiye’de satışa sunuldu. Pek fazla ismi duyulmasa da dünyanın en çok satan akıllı telefon markalarından biri olan Çin merkezli ZTE markası akıllı telefon kullanmaya yeni başlayanlar için ve çok teferruatlı telefonları kullanmakta zorlananlar için giriş seviyesi akıllı telefon pazarına yeni bir telefon sundu. Daha önce global arenada çıkan Kis 3, şimdi de Türkiye’de satışa sunuldu. ZTE Kis 3 akıllı telefon, Qualcomm’un 1.2 GHz hızında çalışan çift çekirdekli MSM8210 işlemcisini kullanıyor. Ayrıca cihaz 512 MB RAM’a sahip ve 4 GB dahili hafızaya sahip ürün aynı zamanda hafıza kartı desteği ile kapasiteyi artırmaya olanak sağlıyor. Telefonun ekranı 4 inç büyüklüğünde ve 480 x 800 piksel çözünürlüğe sahip bir cihaz. Ortalama bir ekran büyüklüğüne sahip olan telefon, 10.7 mm inceliğinde bir yapıya sahip. Cihazın diğer özellikleri baktığımızda ise 3 Megapiksel kamera, 3G, WiFi, Bluetooth gibi özellikleri barındırıyor.

ZTE Kis 3
ZTE Kis 3

Aynı zamanda 1400 mAh bataryaya sahip. Ortalama özelliklere sahip olan ve düşük seviyeli akıllı telefonlar içinde kendini belirtecek olan akıllı telefonun fiyatı hakkında henüz bilgi yok. Gece mavisi rengi ile Türkiye’de satışa sunulan ZTE Kis 3’e, Turkcell Kurumsal Müşteriler portföyünden sahip olabilirsiniz.

ZTE Kis 3 giriş seviyeli akıllı telefon Türkiye’de Satışa Sunuldu

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir