Akıllı Telefon ve Tablet PC’ler İçin Mıknatıslı Şarj Aleti MuConnect

2015 yılında KickStarter üzerinden görücüye çıkan ve belirlenen hedefin çok üstünde bir yatırım alan Mıknatıslı Şarj Girişi MuConnect yakında satışa çıkıyor.

Yapı olarak şarj cihazları cihazın iç kısmına giriş yaparak cihazı o şekilde şarj ediyorlar. Bu durumda zamanla hem Şarj Girişi Arızalarına hem de Kablo Kopmalarına sebep olabiliyor.

Bu soruna çözüm olarak üretilmeye başlanılan MuConnect ise kullanıcıları bu tarz sorunlardan koruyarak çok daha kolay bir şarj deneyimi yaşamalarına imkan sağlıyor.

 

Mıknatıslı Şarj Aleti MuConnect
Mıknatıslı Şarj Aleti MuConnect

 

MuConnect Her Cihazla Uyumlu

Tasarım olarak oldukça başarılı bir yapıya sahip olan MuConnect isimli Mıknatıslı Şarj Aleti hem Android hem de İOS İşletim Sistemine sahip Akıllı Telefon ve Tablet PC modelleri ile uyumlu olarak çalışıyor.

2015 yılında KickStarter üzerinden 120.000 Dolar Hedef ile fonlamaya çıkan proje bir anda büyük bir ilgi görmüş ve talep edilen rakamın çok çok üstünde bir rakamla, 3 Milyon Doları geçen bir yatırımla yola çıkmıştı.

Lightning, Micro USB ve Type-C destekleri ile birlikte pazara çıkacak olan MuConnect isimli Mıknatıslı Şarj Aletinin çalışma mantığı ile alakalı fikir sahibi olmanız için aşağıdaki videoyu izlemenizi öneririz.

 

 

Satış Fiyatı 9 Dolar Olacak

Yukarıdaki videoya bakarak MuConnect modelinin nasıl çalıştığını temel olarak anlamış olmalısınız.

Ürünün pazara çıkması 2016 yılının ilk çeyreğinde olacak gibi görünüyor. Ürünün satış fiyatı ise 9 Dolar gibi bir rakam olacak.

Yani siz tek bir başlığı ortalama olarak 9 Dolar – 30 TL gibi bir rakamdan satın alarak uzunca bire süre kullanmaya devam edebileceksiniz.

Bu sistem sayesinde hem Kablo Kopma ya da Kırılmaları minimum seviyeye inecektir hem de cihazın şarj girişine uygulanan orantısız güç sebebiyle meydana gelen Şarj Girişi Arızaları azalmış olacaktır.

[stextbox id=”info”]Tablet ve Telefonlardaki Şarj Soketi Sorunu, Sebebi ve Çözümü[/stextbox]

 

Akıllı Telefon ve Tablet PC’ler İçin Mıknatıslı Şarj Aleti MuConnect
Akıllı Telefon ve Tablet PC’ler İçin Mıknatıslı Şarj Aleti

 

Tabi ki burada bir sorun da cihazı şarj koyduktan sonra birisinin ona müdahale etmeyeceğinden emin olmak.

Yani yanından geçerken kabloya ayağınız takılır ve fark etmezseniz mıknatıslı bölüm yerinden ayrılarak şarj işlemini durdurabilir.

Burada cihazın yere düşmesi MuConnect sayesinde engellenmiş olacağı gibi şarj işlemi de durmuş olacaktır. Bu sebeple de ürünü şarja taktıktan sonra dikkatli bir şekilde şarj olduğunu kontrol edip o şekilde uzaklaşmanız da fayda var diyebiliriz.

Akıllı Telefon ve Tablet PC’ler İçin Mıknatıslı Şarj Aleti MuConnect

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir