Appscomm L6 akıllı saat

Akıllı saatlere gün geçtikçe yenisi eklenmeye devam ediyor. Akıllı telefon kullanıcılarının telefon aksesuarlarına verdikleri öneme baktığımızda akıllı saat üreticileri bunu fırsat bilerek çeşitli model, şekil ve fonksiyonlarda yenilerini üretmeye başladılar. Akıllı saat markalarından birisi de Appscomm, hem diğer akıllı saatlere göre uygun fiyatlara sahip hem de birçok özelliği ile sizlere ayrıcalıklar sunuyor.

Appscomm’un L6 akıllı cihazında hem saat, hem bileklik hem de telefon özelliğini bir arada bulabiliyorsunuz. Özellikle gençlerin yeni trendi olan akıllı saatlerden olan Appscomm L6 zarif ve metal tasarımıyla size şıklığı yansıtıyor. Akıllı saatin Bluetooth özelliği ile telefonunuzdan gelen çağrıları görebiliyor aynı zamanda yanıtlayabiliyorsunuz. Akıllı saatinize bakmadan da titreşimi sayesinde gelen aramalardan haberdar olabiliyorsunuz.

Telefonunuza gelen mesajları da telefonunuz çantada ya da cebinizde iken akıllı saatinize gelen bildirimle görebiliyorsunuz. Ayrıca Appscomm L6 Iphone ve Android işletim sistemli telefonlarınızla uyumlu olarak çalışabiliyor.

Appscomm L6 akıllı saat
Appscomm L6 akıllı saat

İnce ya da kalın bilekli kişiler için 2 beden seçeneğine sahip Appscomm L6, herkesin zevkine göre seçeceği 5 farklı renk çeşidine sahip. 5 ile 10 metre arasında çekim gücüne sahip bu akıllı saat telefonunuz her an yanınızda olmasa bile sizi telefonunuzdan ayırmıyor.

Tüm bu özelliklerinin yanı sıra istediğiniz yerde müzik dinleyebilme özelliğine de sahip Appscomm L6, akıllı saatinizi bir anda her yerde müzik çalara dönüştürüyor. Spor yaparken, evde, işte, yolda müzik keyfini yaşayabilirsiniz. Appscomm L6’ya ya da diğer Appscomm akıllı saat modellerini almak istiyorsanız internet teknoloji sitelerinden ya da teknoloji mağazalarından uygun fiyata sahip olabilirsiniz.

Appscomm L6 akıllı saat

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir