Asus PadFone Infinity Yakında Türkiye Pazarında Satışa Çıkacak

Asus PadFone Infinity Yakında Türkiye Pazarında Satışa Çıkacak

Asus tarafından üretilen Tablet Telefon olarak adlandırabileceğimiz PadFone 1, PadFone 2 ve PadFone Infinity serisi hakkında Asus Türkiye tarafından bazı bilgiler verildi. Asus PadFone 1 modelinin oldukça geç bir süreçte Türkiye pazarında satışına başlanması ve satış fiyatının çok üst düzeyde olması modele karşı rağbet olmamasına sebep olmuştu. Operatörler tarafından destek görmeyen, birçok teknoloji mağazasına ulaşmayan […]


Asus tarafından üretilen Tablet Telefon olarak adlandırabileceğimiz PadFone 1, ve PadFone Infinity serisi hakkında Asus Türkiye tarafından bazı bilgiler verildi.

1 modelinin oldukça geç bir süreçte Türkiye pazarında satışına başlanması ve satış fiyatının çok üst düzeyde olması modele karşı rağbet olmamasına sebep olmuştu.

Operatörler tarafından destek görmeyen, birçok teknoloji mağazasına ulaşmayan PadFone 1 modeli sadece birkaç İstanbul merkezli satış noktasında satışa sunulmuştu.

PadFone serisinin ikinci modeli olan modeli ise daha umutlu pazara sunulmuş ancak yine Resmi kanallardan Türkiye pazarına sokulmamıştı.

Asus PadFone Infinity Yakında Türkiye Pazarında Satışa Çıkacak
Infinity Yakında Türkiye Pazarında Satışa Çıkacak

 

Bu sebeple özellikle serisine yönelik kullanıcılar açısından büyük bir boşluk ortamı oluşmuş oldu.

Son dönemde Asus Türkiye ekibine yoğun bir ürün talebi gitmesinden dolayı firmanın Asus PadFone 3 olarak pazara çıkan serinin üçüncü modeli modelini yakın dönemde Türkiye pazarına sokma kararı aldığını öğrendik.

Buna göre TR pazarında satışına başlanılan ancak başarılı olamayan Asus PadFone 1 modeli geri çekilerek 2013 senesinde tanıtımı yapılan modeli daha fazla mağaza ve noktadan satışa sunulacak.

Ortalama olarak 2000 TL Telefon fiyatı, 500 TL’de Tablet İstasyon fiyatı olacağını düşündüğümüz modelin Türkiye pazarında satışına başlanması durumunda 2000 – 2500 TL arasında bir fiyattan satılması beklenebilir.

Aynı cihaz üzerinden hem Akıllı Telefon hem de Tablet PC olabilen modeli özellikle iş adamları ve tanıtım yapan kişiler tarafından tercih edilecek modellerden birisi olarak görülüyor.

Tasarımı ve Kalitesi ile de Gençlerin paraya kıyıp alacakları modellerden birisi Asus PadFone Infinity modeli.

 

  Pollux Kod Adlı Sony Tablet Z Yakında Pazardaki Yerini Alacak

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status