Asus ZenFone 2 Kutu Açma ve Ön İnceleme (Video Haber)

Asus ZenFone 2 Kutu Açma ve Ön İnceleme (Video Haber)

Asus ZenFone 2 modelinin Türkiye’de satılacak olan serisi için Kutu Açma ve Ön İnceleme Videosu hazırladık. 16 Haziran 2015 tarihinde İstanbul’da yapılacak olan Lansman ile resmi olarak duyurulacak olan ve sonrasında satışa sunulacak olan Asus ZenFone 2 Modelini elimize aldık ve kutu içinden nelerin çıkacağına biz göz attık. Uygun Fiyat – Yüksek Performans beklentisi ile […]modelinin Türkiye’de satılacak olan serisi için Kutu Açma ve Ön İnceleme Videosu hazırladık.

16 Haziran 2015 tarihinde İstanbul’da yapılacak olan Lansman ile resmi olarak duyurulacak olan ve sonrasında satışa sunulacak olan Modelini elimize aldık ve kutu içinden nelerin çıkacağına biz göz attık.

Uygun Fiyat – Yüksek Performans beklentisi ile satışa sunulacak olan modelinin Yurtdışındaki başarılı satış rakamlarını Türkiye Pazarında da göstermesi bekleniyor.

 

Asus ZenFone 2
ZenFone 2

 

ZenFone 2 Kutu Açma ve Ön İnceleme Videosu

 

  Asus ZenFone Live Cihaz İncelemesi ve Teknik Özellikleri (ZB510KL ve ZB553KL)
iPhone Hafızada Yer Açma

YAZAR HAKKINDA

Cepseyir Teknoloji Dünyası
Cepseyir Teknoloji Dünyası Çeşitli sektörlerde içerik yazarı olarak hizmet verdikten sonra, teknoloji ve mobil dünyasındaki haberleri okuyuculara ulaştırmak için çalışmaktadır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status