BlackBerry L Serisi ve BlackBerry OS 10 İşletim Sistemi Yüzünü Gösterdi

BlackBerry firmasının BlackBerry OS 10 İşletim Sistemine sahip Dokunmatik Ekranlı Akıllı Telefon ailesi bir görünüp bir kaybolmaya devam ediyor. Şimdi de pazara Blackberry L serisi adı verilen bir cihazın görselleri sızdırıldı.

1-2 ay içerisinde pazara sürülmesi ve bir anlamda BlackBerry firmasının kaderini tayin etmesi beklenilen BlackBerry OS 10 İşletim Sistemi ve bu işletim sistemine sahip BlackBerry L serisi cihazların firma açısından önemi çok büyük olacak gibi görünüyor. Bu sebeple de pazara sunulmadan önce ince elenip sık dokunduğu görülüyor.

microHDMI, NFC gibi ek girişler ile gelen cihazın 1800 mAh’lik bir bataryaya sahip olduğu ayrıca MicroSIM desteği ile geldiği aşağıdaki resimlerde net olarak görülebiliyor. Yapı olarak Apple iPhone 5 modeli gibi ince ve uzun bir yapıda olan BlackBerry L serisi cihazların bu sayede ele daha kolay oturduğunu söyleyebiliriz.

BlackBerry OS 10 İşletim Sistemli BlackBerry L Serisi
BlackBerry OS 10 İşletim Sistemli BlackBerry L Serisi

Tamamen dokunmatik bir ekran ile gelen ve ön yüzeyinde fiziksel bir tuş bulundurmayan yeni BlackBerry L serisi Şubat 2013 tarihine kadar BlackBerry OS 10 İşletim Sistemine sahip olarak pazara sunulması bekleniyor.

BlackBerry L Serisi
BlackBerry L Serisi

BlackBerry L Serisi ve BlackBerry OS 10 İşletim Sistemi Yüzünü Gösterdi

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir