Galatasaray 2 Oyuncusu İle Sözleşme Yeniledi, 1 Yeni Oyuncuyu Kadrosuna Kattı

Geçtiğimiz sezon ciddi anlamda büyük bir sorun yaşayan ve hem Şampiyonluk hem de Avrupa Kupalarından geri kalan Galatasaray yeni sezona daha iyi bir kadro ile girmek için kolları sıvadı. Kadrosunda yer alan 2 oyuncu ile sözleşme yenileyen CimBom bir de yeni transfere imza attırdı.

Geçtiğimiz sene aldığı ücret ile ciddi anlamda eleştiri alan Sabri Sarıoğlu ve Hamit Altıntop ile 1 yıllık sözleşme yenileyen Cimbom bu iki oyuncunun da garanti ücretlerinde indirime gitti. Ayrıca Antalyaspor’da top koşturan 24 yaşındaki Emrah Başsan ile de 3 yıllık sözleşme imzaladılar.

Buna göre oyucuların alacakları garanti ücretler ve primler şu şekilde olacak.

Sabri Sarıoğlu toplamda 1 yıllık sözleşme için 4 Milyon TL Garanti Ücret ve Oynadığı Maçlarda Alınan her Puan İçin 5.000 Euro Prim kazanacak. Bu arada maça ilk 11’de başlarsa bu rakamın tamamını alacakken yedekten gelip oynarsa %50’lik kesinti olacak. Kadroda yer alıp oynamadığı maçlarda ise %75 oranında kesintili ödenecek primler.

Hamit Altıntop ise 1 milyon 650 bin Euro garanti ücret ve Maç başı 25.000 Euro prim kazanacak. Burada da rakamlar ilk 11’de başlarsa %100 olarak oyuncuya gidecekken,yedek gelip oynarsa %50, yedek olarak maçı tamamlarsa ise %75 kesinti olacak.

Emrah Başsan ise 3 yıl için 1 milyon 350 bin euro garanti ücret alacak. Ayrıca oynadığı her maç sonunda Galibiyet halinde 9.000 Euro, Beraberlik halinde ise 3.000 Euro ücret alacak. Burada da rakamlar ilk 11’de başlarsa %100 olarak oyuncuya gidecekken,yedek gelip oynarsa %50, yedek olarak maçı tamamlarsa ise %75 kesinti olacak.

 

Galatasaray 2 Oyuncusu İle Sözleşme Yeniledi, 1 Yeni Oyuncuyu Kadrosuna Kattı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir