HTC One M8 İçin Siyah Renk Seçeneği Geliyor

2014 yılı Amiral Gemisi olarak pazara sürülen HTC One M8 modelinin Siyah Renk Seçeneği çok yakında pazara sürülmüş olacak.

Güçlü Yapısı ve Sağlam Duruşu ile birçok kullanıcının vazgeçilmez telefonu olmayı başaran HTC One serisinin ikinci ürünü HTC One M8 serisi için yeni renk seçenekleri gelmeye başladı.

Siyahın Asaletini telefonlarında görmek isteyen kullanıcılar için HTC One M8 Black serisi çok yakında kullanıcıların beğenisine sunulmuş olacak.

HTC One M8 İçin Siyah Renk Seçeneği Geliyor
HTC One M8 İçin Siyah Renk Seçeneği Geliyor

 

HTC One M8 Black Serisinde Android L Olabilir

Henüz ne zaman ve hangi ülkelerde satışına başlanacağı belli olmayan HTC One M8 Black serisinin Android L İşletim Sistemi ile pazara çıkacağı söylentileri de yayılmış durumda.

Henüz Google tarafından Nexus serisine dahi gönderilmeyen, Eylül – Ekim gibi güncellemelerin gönderilmesi beklenilen Android L sürümü HTC One M8 Black serisine gelme ihtimali çok az gibi görünüyor.

En azından Pazara Çıkma süreci içerisinde Android 4.4 Kit Kat ve Sense 6.0 ile pazarlanması beklenen Black sersinin Türkiye’de ve Global Pazarda ne zaman satışa sunulacağı henüz belli değil.

 

Siyah Serisi HTC One M8’e Yeni Bir Duruş Katıyor

Tam olarak Siyah Renge hâkim olan ve Metal Gövde ile tam bir uyum içerisinde olan HTC One M8 Black serisinin pazara çıktığında büyük ilgi göreceği kesin.

Tasarımını Siyah renkle daha kuvvetli hale getiren HTC firması 2014 senesindeki satış hedeflerini bir bir gerçekleştirecek gibi görünüyor.

 

HTC One M8 İçin Siyah Renk Seçeneği Geliyor

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir