HTC ONE Modeli Vodafone İle Türkiye’de Satışa Çıkacak

HTC M7 veya HTC ONE adı ile sıkça duymaya başladığımız yeni HTC modeli ülkemizde Vodafone ve diğer operatörler tarafından satışa sunulmaya hazırlanıyor.

Vodafone tarafından yapılan bilgilendirmeye göre Mart ayı sonu gibi satışa çıkması beklenilen HTC ONE modeli için  Mart ayı içerisinde Ön Sipariş alınmaya başlanacak.

Alüminyum tek parça gövdeden oluşan yeni HTC One, cep telefonu deneyimini yeniden keşfeden ve akıllı telefonlar için yeni bir standart belirleyen HTC Sense 5 ile HTC BlinkFeed, HTC Zoe ve HTC BoomSound gibi inovasyonları bir arada sunuyor.

HTC BlinkFeed, sosyal medya, eğlence ve popüler içerik güncellemelerini, haber ve fotoğraflarını tek bir ekranda canlı akış ile gösteriyor; en güncel ve ilginç kaynaklardan en son içerikleri bir araya getirerek kullanıcıların birden çok uygulama ve web sitesi içinde geçiş yapmasına gerek bırakmadan tek bir yerden erişimine olanak sağlıyor.

HTC ONE Modeli Vodafone İle Türkiye’de Satışa Çıkacak
HTC ONE Modeli Vodafone İle Türkiye’de Satışa Çıkacak

HTC Zoe, kullanıcıların yüksek çözünürlüklü ve üç saniyelik hayat bulan fotoğraflar çekmelerine imkân tanıyor. HTC BoomSound, ilk defa bir cep telefonunda insanların kendilerini sevdikleri müziklere, videolara, oyunlara ve YouTube kliplerine kaptırmasını sağlayan özel amplifikatöre sahip ön stereo hoparlörler ve Full HD ekran sunuyor.

Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Gökhan Öğüt, konuyla ilgili olarak şunları söyledi:

“Vodafone Türkiye olarak bir süre önce akıllı telefon seçmeyi, almayı ve kullanmaya başlamayı kolay hale getiren Akıllı Cihaz Akıllı İletişim Platformu ACAİP’i hayata geçirdik. ACAİP kapsamında son teknoloji akıllı cihazları, çok avantajlı fiyatlar ve ödeme seçenekleriyle abonelerimize sunuyoruz. Şimdi de lider akıllı telefon markalarından HTC’nin son cihazı yeni HTC One’ı abonelerimizle buluşturmaya hazırlanıyoruz. HTC One’ı Red tarifeleri ile alanlar Red Dünyası’nın hayatlarını kolaylaştıran hizmetlerinden ve özel olduklarını hissettiren fırsatlarından faydalanabilecekler.”

Mart ayı içerisinde Sony Xperia Z modeli ile birlikte pazara giriş yapacak olan HTC ONE modelinin nasıl bir satış grafiği yakalayacağı merak konusu.

Ancak şimdiden birçok kullanıcının Xperia Z veya HTC M7 arasında kaldığı bilinen bir gerçek. Pazara çıkış süreçleri ve belirlenecek olan fiyat seviyeleri de satışların hangi yönde olacağını gösterecek gibi görünüyor.

HTC ONE Modeli Vodafone İle Türkiye’de Satışa Çıkacak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir