Htc One X Modeline Android 4.1 ve Sense 4.5 Güncellemesi

Htc One X Modeline Android 4.1 ve Sense 4.5 Güncellemesi

HTC firması One X modeli için yakın dönemde pazara sunacağı Android 4.1 Jelly Bean güncellemesini Sense 4.5 ile birlikte kullanıcılarına sunmaya hazırlanıyor. Firma tarafından resmen bilgilendirme yapılmamış olsa da sızan bilgilere göre Samsung Galaxy S3 modeli ile aynı dönemde Android 4.1 Jelly Bean güncellemesini indirilebilir hale getirmeyi planlayan HTC firmasının aynı zamanda Sense ara yüzünde […]yorumlar.net

HTC firması One X modeli için yakın dönemde pazara sunacağı Android 4.1 Jelly Bean güncellemesini Sense 4.5 ile birlikte kullanıcılarına sunmaya hazırlanıyor.

Firma tarafından resmen bilgilendirme yapılmamış olsa da sızan bilgilere göre Samsung Galaxy S3 modeli ile aynı dönemde Android 4.1 Jelly Bean güncellemesini indirilebilir hale getirmeyi planlayan HTC firmasının aynı zamanda Sense ara yüzünde de bir değişime gideceği bilgisi verildi.

Bu kapsamda Android 4.0.3 serisinde Sense 4.0, Android 4.0.4 serisinde Sense 4.1 ve Android 4.1.1 serisinde Sense 4.5 sürümü kullanılacak.

Htc One X Android 4.1 ve Sense 4.5 Güncellemesi
Android 4.1 ve Sense 4.5 Güncellemesi

Ön incelemelere ve dağıtılan rom kodlarına bakıldığında Android 4.1 sürümü cihazlarda kullanılabilir hale geldikten sonra hız ve performans açısından  modeli bir yıldız gibi parlayacak gibi görünüyor.

  Mobil Cihaz Devleri Karşılaştırıldı (Nokia - iPhone - HTC - Samsung)

Sense 4.5 ve Android 4.1 sürümlerinin gelmesi ile cihazda meydana gelen sorunlar biraz daha aşağıya çekilecek ve hız yönünden de önemli adımlar atılmış olacak. Yani beklenilen performans artışı yeni yazılımlar ile sağlanmış olacak.

Bakalım + modelinin tanıtıldığı bir süreçte HTC One X modeli nasıl bir çalışma ve satış rakamına ulaşacak, nerede bayrağı üst ürüne devredecek.

iPhone Hafızada Yer Açma

YAZAR HAKKINDA

Cepseyir Teknoloji Dünyası
Cepseyir Teknoloji Dünyası Çeşitli sektörlerde içerik yazarı olarak hizmet verdikten sonra, teknoloji ve mobil dünyasındaki haberleri okuyuculara ulaştırmak için çalışmaktadır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status