Huawei Ascend G330 İle Uygun Fiyatlı Akıllı Telefon

Huawei tarafından pazara sürülen Huawei Ascend G330 modeli 350 TL fiyat etiketi, Çift Çekirdekli İşlemcisi ve 4 İnçlik Ekranı (WVGA 800×480) ile pazarda rağbet görmeye devam ediyor.

Uygun Fiyatlı Android Telefon almak isteyenler için biçilmiş kaftan olan Huawei Ascend G330 modeli Çift Çekirdekli Cortex A5 serisi 1 Ghz’lik hıza sahip bir işlemci ile geliyor.

4 İnçlik bir ekrana sahip olan cihazda ekran tercihi IPS Panelden yana kullanılmış ve 5 noktalı dokunmatik ekran ailesine mensup bir ekran cihaza monte edilmiş.

Android 4.0 Ice Cream Sandwich İşletim Sistemi sürümüne sahip olan Ascend G330 modeli 512 MB Ram Değerine ve 4 GB Dahili Depolama Alanına sahip olacak şekilde tasarlanmış.

Huawei Ascend G330 İle Uygun Fiyatlı Akıllı Telefon
Huawei Ascend G330 İle Uygun Fiyatlı Akıllı Telefon

Adreno serisi bir GPU ile donatılmış olan cihazda Temel Uygulama ve Oyunlar rahatlıkla çalışıyor. CPU ve GPU düşmanı uygulama ve oyunlar ise cihazda kasmalara sebebiyet verebiliyor.

5 MP değerindeki arka kamerası ve VGA formatlı ön kamerası ile fotoğraf çekimlerinde de başarılı sonuçlar veren ürünün 1500 mAh’lik bataryası da sizi 1-2 gün idare edecek şekilde ayarlanmış durumda.

Teknoloji Mağazaları ve İnternet Satış Noktaları üzerinden 350 TL gibi bir rakamdan satışı yapılan Huawei Ascend G330 modeli çok fazla para vermeden Android İşletim Sistemli bir telefona sahip olmak isteyenler için ideal bir ürün olmuş diyebiliriz.

Huawei Ascend G330 İle Uygun Fiyatlı Akıllı Telefon

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir