LG V30 İçin Konsept Video Yayınlandı

LG V30 İçin Konsept Video Yayınlandı

Yakın dönemde resmi olarak duyurulması beklenilen LG V30 modeli için bir Konsept Video hazırlandı ve yayına alındı.yorumlar.net

Yakın dönemde resmi olarak duyurulması beklenilen V30 modeli için bir Konsept Video hazırlandı ve yayına alındı.

Concept Creator tarafından hazırlanan ve V30 modelinin nihai tasarımı olduğu iddia edilen bu tasarım daha önceden basına sızdırılan tasarımlardan biraz farklı.

Tabi ki resmi tasarımın bu olup olmayacağı belli değil ancak buna benzer bir tasarımla V30 modelinin satışa çıkması durumunda İkinci Ekran özelliğinin kaldırılmış olması ihtimalini de seçenekler arasına alabiliriz.

 

LG V30 Konsept tasarım

 

Bazı Tasarımsal Değişimler Geçirmiş Durumda

LG G6 modeli ile başlayan 18:9 ekran boyutunu modelinden de göreceğimiz zaten daha önceden belli olmuştu.

Yapılan Konsept Videoda da bu detayı görebiliyoruz.

Daha önceki V10 ve V20 serilerinde kullanılan İkinci Ekran ise bu modelde Ekran kasa oranının yükseltilmesinden dolayı kaybolmuş durumda.

Arka bölümde parmak izi okuyucu, Çift Kamera ve çift renk led flaşın yanında önceki serilerde de kendisine yer bulan bir Laser Oto Fokus kullanan firma kasa noktasında ise önceki modellerden farklı olarak Cam Kaplama kullanabilir bu modelde.

 

 

Modeli Ağustos Sonunda Tanıtılacak

2017 yılı Ağustos ayı birçok marka için oldukça önemli bir süre.

modelinin de 31 Ağustos 2017 tarihinde Berlin’de tanıtılması amaçlanıyor.

Cihazın sonraki süreçte 1 ay gibi bir süre içerisinde Avrupa – Asya ve Amerika da peş peşe tarihlerde satışa çıkması da beklentiler arasında.

LG G6 modeli ile istediği başarıyı yakalamakta zorlanan firmanın  V30 modeli ile daha hızlı bir şekilde pazara giriş yapmayı ve o dönemde tanıtımı yapılacak olan Galaxy Note 8 ve İphone modelleri ile ciddi bir rekabete girmeyi beklediğini de söylememiz gerek.

  LG V20 Modeli Soru, Sorun, Şikayet ve Kullanıcı Yorumları
iPhone Hafızada Yer Açma

YAZAR HAKKINDA

Cepseyir Teknoloji Dünyası
Cepseyir Teknoloji Dünyası Çeşitli sektörlerde içerik yazarı olarak hizmet verdikten sonra, teknoloji ve mobil dünyasındaki haberleri okuyuculara ulaştırmak için çalışmaktadır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status